Мирненська селищна об`єднана територіальна громада
Запорізька область, Мелітопольський район

Новини

Дата: від до Скинути

24 квітня В Мирненській школі відбулася акція «Журавлики пам’яті і надії».

24 квітня В Мирненській школі відбулася акція «Журавлики пам’яті і надії».

Паперовий журавлик, складений в техніці орігамі, вважається інтернаціональним символом миру. Із захопленням  учасники акції слухали розповідь про трагедію японського міста Хіросіма, та про маленьку дівчинку Сасакі Садако, яка після ядерного вибуху захворіла невиліковною хворобою та її тисячу журавлів. Завдяки Садако, паперовий журавель став міжнародним символом миру. В рамках акції учням запропонували скласти паперових журавликів в техніці орігамі на знак трагедії, яка сталася на Чорнобильській АЕС, як символ надії на краще життя.

10:40 25.04.2019

"Невероятные приключения клоунов Бантика и Косички"

"Невероятные приключения клоунов Бантика и Косички"

В Мирненском Доме культуры 24 апреля  полный зал ребятишек собрали у себя в гостях клоуны Бантик и Косичка. Они придумали множество игр для своих гостей. Девчонки и мальчишки устраивали между собой настоящие соревнования, завязывали бантики, рисовали портрет клоунессы, загоняли веником шарик в обруч. Детворе было очень весело и интересно. В конце программы все получили сладкие призы.

14:01 24.04.2019

«Азбука енергозбереження»

«Азбука енергозбереження»

з 22.04.19. по 25.04.19.  пройшов Тиждень енергозбереження, який  був насичений різноманітними заходами. Діти створили малюнки, стіннівки та оформили виставку «Азбука енергозбереження». Протягом тижня в 1-11 класах відбулися години спілкування «Енергозбереження в побуті» та «Збережи тепло своїх осель».

13:34 24.04.2019

«Писанкове диво»

«Писанкове диво»

Напередодні світлого свята Воскресіння Христова у Мирненській школі відкрили  фестиваль- виставку «Писанкове диво», метою якої є розвиток творчих здібностей дітей, виховання в учнів любові до рідного краю, збереження національних традицій українського народу.

13:18 24.04.2019

Акція «Зелена весна»

Акція «Зелена весна»

20 квітня колектив школи разом з учнями взяли активну участь в акції "Зелена весна". Вже не перший рік існує  прекрасна традиція — збиратися на толоку і гуртом наводити лад у школі. Озброївшись граблями, лопатами, віниками і сапами, всі дружно, з неабияким ентузіазмом, взялись за  роботу. Всі працювали активно і жваво, за декілька годин навели чистоту і порядок,  посадили більше 50 саджанців молодих дубів.  Сил не шкодував ніхто – ні учні, ні їхні вчителі, ні батьки.  Всі учасники  отримали приємне відчуття задоволення від здійснення доброї справи. Цей «трудовий десант» ще більше згуртував всіх і вкотре переконав, що разом ми – сила, яка може все!»  Висловлюємо щиру вдячність колективу школи, учням, батькам.

08:38 22.04.2019

Роль вчителя у профілактиці шкільного булінгу.

Роль вчителя у профілактиці шкільного булінгу.

19 квітня 2019 року у школі відбулося незвичайне та дуже важливе засідання педагогічної ради « Роль вчителя у профілактиці шкільного булінгу». Для вивчення визначеного питання було створено творчу групу, до складу якої увійшли  заступник директора з виховної роботи Бєляєва В.В. та практичний психолог Кукушкіна Г.П. Педраду було проведено у формі тренінгу-практикуму. Робоча група  доклала зусиль, щоб перетворити засідання на цікаве обговорення проблем виховання учнів школи та попередження випадків у шкільному житті, пов’язаних з булінгом. В ходы тренінгу педагогами школи був зроблений лепбук «Булінг: питання і відповіді»

08:37 22.04.2019

Розширене засідання колегії Департаменту освіти

Розширене засідання колегії Департаменту освіти

18 квітня 2019 року на базі Опорного закладу загальної середньої освіти Розумівської школи Долинської сільської ради Запорізького району відбулося розширене засідання колегії Департаменту освіти і науки облдержадміністрації з питання «Реалізація Концепції «Нова українська школа» у закладах загальної середньої освіти області у 2018 році та завдання щодо її подальшого впровадження у 2019/2020 навчальному році». До участі в роботі колегії були запрошені заступник голови облдержадміністрації Гугнін Е.А., заступники голів райдержадміністрацій, міських голів, голів об’єднаних територіальних громад; начальники районних, міських відділів та управлінь освіти, молоді та спорту, представники органів управління освітою об’єднаних територіальних громад; керівники шкіл-інтернатів та закладів вищої освіти. Для участі у засіданні колегії були запрошені методист гуманітарного відділу Мирненської селищної ради Строкань Н.О. та директор школи Назаренко С.Б. Подяки  Департаменту освіти  оголошено  колективу Мирненської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  та директору школи Назаренко С.Б. за створення сучасного освітнього простору Нової української школи, активну життєву позицію, щодо реформування освіти в Україні. Подяки колективу та директору школи вручив на засіданні педагогічної ради 19 квітня Мирненській селищний голова Радьков Ю.І. Він також побажав колективу  нових успіхів та процвітання.

20:46 20.04.2019

12 квітня у Мирненській селищній раді була розпочата робота по озелененню смт Мирне.

12 квітня у Мирненській селищній раді була розпочата робота по озелененню смт Мирне.

Керівництвом  ДП «Мелітопольське лісомисливське господарство» було виділено більш 50 дерев  липи, ялівця, туї. У благоустрою селища із задоволенням прийняли участь діти 9 класу Мирненської ЗШ, які разом з учителями, працівниками ТОВ «Мирне С» та робітникам  ДП «Мелітопольське лісомисливське господарство» висадили дерева на прибудинковій території  по вул. Центральній, 15  та   скверу, що знаходиться всередині будинків цієї вулиці. Мирненська селищна рада планує створити комфортні, естетично привабливі двори, сквери та парки із зонами відпочинку для мешканців та гостей селища.

11:40 15.04.2019

Старшая акробатическая группа «Мираж» Мирненского ДК показала высокий уровень подготовки на Международном фестивале циркового искусства в г. Запорожье.

Старшая акробатическая группа «Мираж» Мирненского ДК показала высокий уровень подготовки на Международном фестивале циркового искусства в г. Запорожье.

Море позитива, хорошее настроение и 2 место привезли девчонки старшей акробатической группы «Мираж» с Международного фестиваля циркового искусства, который проходил 11 и 12 апреля в городе Запорожье. Поздравим наших победителей! 

08:52 15.04.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора