Регуляторна діяльність ради

ПЛАН  діяльності з підготовки проектів регуляторних актів у 2022 році  (завантажити)

Рішення №5 від 14.07.2021р. "Про встановлення ставок і пільг зі сплати земельного податку на території Мирненської селищної ради на 2022 рік"  (завантажити).

Рішення №6 від 14.07.2021р. "Про встановлення ставок та пільг зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки для об'єктів житлової та нежитлової нерухомості на території Мирненської селищної ради на 2022 рік"  (завантажити).

Рішення №7 від 14.07.2021р. "Про встановлення розмірів єдиного податку для суб'єктів спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності на території Мирненської селищної ради на 2022 рік"  (завантажити).

Рішення №8 від 14.07.2021р. "Про встановлення ставки акцизного податку з реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизними товарами на території Мирненської селищної ради на 2022 рік"  (завантажити).

Рішення №9 від 14.07.2021р. "Про встановлення транспортного податку на території Мирненської селищної ради на 2022 рік"  (завантажити).

Рішення №10 від 14.07.2021р. "Про встановлення розміру ставки туристичного збору на території Мирненської селищної ради на 2022 рік"  (завантажити).

Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів Мирненської селищної ради по місцевим податкам на 2022 рік (завантажити

Проект рішення "Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Мирненської селищної ради на 2022 рік" (завантажити)

Проект рішення "Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки для об'єктів житлової та нежитлової нерухомості на території Мирненської селищної ради на 2022 рік" (завантажити)

Проект рішення "Про встановлення єдиного податку на території Мирненської селищної ради на 2022 рік" (завантажити)

Рішення №4 від 30.06.2020р. "Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на території Мирненської селищної ради ОТГ на 2021 рік"  (завантажити)

Рішення №5 від 30.06.2020р. "Про встановлення ставок і пільг зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки для об'єктів житлової та нежитлової нерухомості на території Мирненської селищної ради ОТГ на 2021 рік"  (завантажити)

Рішення №6 від 30.06.2020р. "Про встановлення розміру ставки туристичного збору на території Мирненської селищної ради ОТГ на 2021 рік"  (завантажити).

Рішення №7 від 30.06.2020р. "Про встановлення ставки акцизного податку з реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизними товарами на території Мирненської селищної ради ОТГ на 2021 рік"  (завантажити).

Рішення №8 від 30.06.2020р. "Про встановлення розмірів єдиного податку для суб'єктів спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності на території Мирненської селищної ради ОТГ на 2021 рік" (завантажити).

Рішення №9 від 30.06.2020р. "Про встановлення транспортного податку на території Мирненської селищної ради ОТГ на 2021 рік"  (завантажити).

Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів Мирненської селищної ради по місцевим податкам на 2021 рік (завантажити)

Проект рішення "Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Мирненської селищної ради ОТГ на 2021 рік" (завантажити)

Проект рішення "Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, для об'єктів житлової та нежитлової нерухомості на території Мирненської селищної ради ОТГ на 2021 рік" (завантажити)

Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення Мирненської селищної ради "Про встановлення ставок і пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки для об'єктів житлової та нежитлової нерухомості на території Мирненської селищної ради ОТГ на 2021 рік" (завантажити)