A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Мирненська селищна об`єднана територіальна громада
Запорізька область, Мелітопольський район

Новини

Розпорядження про скликання чергової сесії селищної ради від 30.11.2018р. №152

Жовтень на порозі - «дітки» дуба на дорозі!

Осінь - це пора врожаю, а лісівники починають збирати свій лісовий врожай. Саме восени у Новопилиіпвському лісівників розпочалася пора заготівлі насіння дуба – жолуді. Заготівля якісного посівного матеріалу сьогодні – запорука здорового насадження в майбутньому. За доброю традицією , учні Новопилипівської філії Мирненського ОЗ ЗСО I-III ст. долучилися до щорічної акції збору насіння «Жолудь». Школярі відповідально ставляться до таких своїх «лісових доручень» . І учні, і вчителі завжди радо відгукуються на прохання лісіництва долучитися до буденної , але такої потрібної роботи. Лісівників порадував цьогорічний врожай насіння дуба, та ми сподіваємося , що згодом наші нащадки будуть насолоджуватися тихим шелестом молоденьких дубів!

13:09 18.10.2019

У ДНЗ «Джерельце» для педагогічних працівників закладу пройшов теоретичний семінар

17.10.2019 року у ДНЗ «Джерельце»  для педагогічних працівників закладу пройшов теоретичний семінар «Шляхи створення мовленнєвого розвивального середовища в дошкільному навчальному закладі і сім’ї», який підготували і провели завідувач ДНЗ Дудля Н.О., та керівник музичний Бодряга О.Ю.

08:25 18.10.2019

Святкування 76-Ї річниці визволення сіл Новопилипівка і Тихонівка від німецько-фашистських загарбників

Щороку 13 – 14 жовтня в селах Новопилипівка і Тихонівка відзначається знаменна дата, присвячена  Дню визволення сіл від німецько-фашистських загарбників. Мітинг розпочався біля пам’ятників загиблим воїнам. Голова Мирненської селищної ради Радьков Ю.І. та в.о. старости Федорченко В.С.  звернулись до присутніх з привітанням та вшанували пам’ять хвилиною мовчання.  Урочисті заходи були продовжені святковим  концертом у Новопилипівському та Тихонівському Будинках культури. Після чого усі присутні пригощались солдатською кашею.

11:52 16.10.2019

У ДНЗ «Джерельце» пройшов майстер-клас для батьків

11 жовтня  2019 року у ДНЗ «Джерельце» пройшов майстер-клас для батьків дітей 1 молодшої групи «Підкова щастя», який підготували і провели вихователі групи Кисельова Т.М. та Олинець Н.В. Мета майстер-класу: ознайомити батьків із зазначенням та походженням різних оберегів, зокрема підковою як оберегом будинку; ознайомити батьків з декоративно-ужитковим мистецтвом; виховувати шанобливе ставлення до звичаїв і традицій українського народу; розвивати бажання більше дізнатися про традиції українського народу.

08:29 15.10.2019

Ще одна сільська рада приєдналась до Мирненської ОТГ

10.10.2019 року відбулась історична подія для нашої громади. Астраханська сільська рада проявила бажання щодо добровільного приєднання до Мирненської ОТГ. Ініціатива приєднання пройшла громадське обговорення у сільській раді та затверджена відповідним рішенням сесії Астраханської  сільської ради. Після чого, сьогодні, на засіданні сесії Мирненської селищної ради  депутатами було розглянуто та прийнято рішення про добровільне приєднання Астраханської сільської ради до Мирненської ОТГ.

13:31 10.10.2019

Про скликання позачергової сесії селищної ради

Розпорядження селищного голови "Про скликання 20 позачергової сесії селищної ради" про розгляд пропозиції Астраханської сільської ради щодо ініціювання добровільного приєднання до Мирненської ОТГ (завантажити)

13:58 08.10.2019

Про тих, чия професія від Бога…

З нагоди професійного свята  Дня працівника освіти, що в Україні відзначається у першу неділю жовтня,  2 жовтня у палаці культури «Дніпроспецсталь» відбулось урочисте свято, на якому були відзначені кращі освітяни запорізького краю.

14:44 07.10.2019

30 сентября для жителей и гостей поселка Мирное, художественная самодеятельность Мирненского ДК представила концерт под названием «Осенний вернисаж».

Бурными аплодисментами  встречали вокальную группу с песней о Мирном. С любовью зрители встречали танцевальные коллективы, с криком «Браво» выступили акробатические группы, на «бис» выступили Беляева Вита и Анастасия, Жилова Марина и Гоян Анна с песнями про- любовь и счастье. Вечер был завершен дискотекой и прекрасным настроением.

11:26 01.10.2019

25 сентября 2019 отметила свой 90 летний юбилей Бырсан Анна Петровна.

Более 50 лет она проживает в пгт Мирное, заботливая мама, добрая бабушка и прабабушка. Ее пришли поздравить представители пос.совета, директор Мирненского ДК, и представители ветеранской организации.

15:29 25.09.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора