A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Мирненська селищна об`єднана територіальна громада
Запорізька область, Мелітопольський район

Новини

Розпорядження про скликання чергової сесії селищної ради від 30.11.2018р. №152

12 квітня у Мирненській селищній раді була розпочата робота по озелененню смт Мирне.

Керівництвом  ДП «Мелітопольське лісомисливське господарство» було виділено більш 50 дерев  липи, ялівця, туї. У благоустрою селища із задоволенням прийняли участь діти 9 класу Мирненської ЗШ, які разом з учителями, працівниками ТОВ «Мирне С» та робітникам  ДП «Мелітопольське лісомисливське господарство» висадили дерева на прибудинковій території  по вул. Центральній, 15  та   скверу, що знаходиться всередині будинків цієї вулиці. Мирненська селищна рада планує створити комфортні, естетично привабливі двори, сквери та парки із зонами відпочинку для мешканців та гостей селища.

11:40 15.04.2019

Старшая акробатическая группа «Мираж» Мирненского ДК показала высокий уровень подготовки на Международном фестивале циркового искусства в г. Запорожье.

Море позитива, хорошее настроение и 2 место привезли девчонки старшей акробатической группы «Мираж» с Международного фестиваля циркового искусства, который проходил 11 и 12 апреля в городе Запорожье. Поздравим наших победителей! 

08:52 15.04.2019

Допомога багатодітним сім'ям у 1700 гривень з 1 квітня 2019 року

            З 1 квітня 2019 року в Україні збільшується допомога багатодітним сім’ям. Уряд виплачуватиме батькам на кожну третю і наступну дитину щомісяця 1 700 грн. Виплати здійснюватимуться до тих пір, поки дитині не виповниться 6 років...

10:44 08.04.2019

Що потрібно пам’ятати про монетизацію субсидій!

У цьому році Урядом запроваджено дві моделі монетизації субсидій: безготівкова грошова форма і готівкова форма. Для громадян, які звернулися за призначенням житлової субсидії до 31 грудня 2018 року, тобто, отримують вказаний вид соціальної допомоги з жовтня минулого року, запроваджено готівкову форму надання субсидій...

08:57 02.04.2019

27.03.2019 р. в ДНЗ "Джерельце" був проведений практичний семінар для вихователів.

Відповідно до річного плану роботи на 2018/2019 навчальний рік в ДНЗ «Джерельце» 27.03.2019 р. був проведений практичний семінар для вихователів  «Праця як важливий засіб ранньої соціалізації дитини», в рамках якого пройшла інтерактивна ділова гра з педагогами на тему: "Трудове виховання як важливий засіб ранньої соціалізації дітей дошкільного віку". Сучасні дорослі, а за ними й діти часто, на жаль, сприймають працю як засіб матеріального забезпечення, тяжкий обов'язок або ж нудну повинність. Тому завдання дошкільного закладу допомогти вихованцям відчути радість праці, навчитися цінувати її красу. Для цього маємо наповнити життя дітей цікавою, різноманітною, корисною роботою на благо собі й іншим. А ефективність трудового виховання значною мірою залежить від того, чи усвідомлюють педагоги весь виховний і розвивальний потенціал дитячої праці та чи правильно її організовують. Привернути увагу педагогів до цієї проблеми, розглянути її під різними кутами зору, а також спонукати їх до власних об'єктивних висновків допомогла наша ділова гра. Метою гри було:  активізувати знання педагогів з питань трудового виховання; з'ясувати ступінь підготовленості педагогів до реалізації завдань трудового виховання і стимулювати їх до самоосвіти; сприяти підвищенню рівня професійної майстерності; спонукати до творчого самовираження та самовдосконалення.

18:27 28.03.2019

У Мирненській школі проходить тиждень професійної орієнтації учнів початкової школи.

Вибір професії – невід’ємний етап у житті кожного, хто здатний працювати. Рано чи пізно ми всі виходимо на роздоріжжя, щоб серед тисячі шляхів, обрати свій, єдиний. І справді, дуже нелегко розібратися у такому великому розмаїті професій. Тож традиційно щороку, в рамках місячника профорієнтації, в нашій школі проходить тиждень професійної орієнтації учнів початкової школи.

14:09 26.03.2019

«Безпека в житті – життя у безпеці!»

Саме під таким гаслом пройшов 25 березня в Мирненській І (територіальний) етап фестивалю серед дружин юних пожежних відбувся. Метою зазначеного фестивалю є навчання учнів загальноосвітніх навчальних закладів правилам безпечної поведінки, формування в учнівської молоді поваги до професії рятувальника, залучення її до вивчення історії пожежно-рятувальної справи та популяризації серед дітей і молоді здорового способу життя.

10:05 26.03.2019

«Бережімо наші водойми»

22 березня до Всесвітнього дня збереження водойм у Новопилипівській школі була проведена  акцію «Бережімо наші водойми».  Проводились класні години на тему «Кожна краплина має значення», де діти дивились відео фільми про збереження води у світі. Діти молодших класів організували виставку малюнків «Річки нашої країни».

14:19 22.03.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора