A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Мирненська селищна об`єднана територіальна громада
Запорізька область, Мелітопольський район

Новини

Про скликання позачергової сесії селищної ради

Розпорядження селищного голови "Про скликання 20 позачергової сесії селищної ради" про розгляд пропозиції Астраханської сільської ради щодо ініціювання добровільного приєднання до Мирненської ОТГ (завантажити)

13:58 08.10.2019

Про тих, чия професія від Бога…

З нагоди професійного свята  Дня працівника освіти, що в Україні відзначається у першу неділю жовтня,  2 жовтня у палаці культури «Дніпроспецсталь» відбулось урочисте свято, на якому були відзначені кращі освітяни запорізького краю.

14:44 07.10.2019

30 сентября для жителей и гостей поселка Мирное, художественная самодеятельность Мирненского ДК представила концерт под названием «Осенний вернисаж».

Бурными аплодисментами  встречали вокальную группу с песней о Мирном. С любовью зрители встречали танцевальные коллективы, с криком «Браво» выступили акробатические группы, на «бис» выступили Беляева Вита и Анастасия, Жилова Марина и Гоян Анна с песнями про- любовь и счастье. Вечер был завершен дискотекой и прекрасным настроением.

11:26 01.10.2019

25 сентября 2019 отметила свой 90 летний юбилей Бырсан Анна Петровна.

Более 50 лет она проживает в пгт Мирное, заботливая мама, добрая бабушка и прабабушка. Ее пришли поздравить представители пос.совета, директор Мирненского ДК, и представители ветеранской организации.

15:29 25.09.2019

«У пошуках музичних дзвіночків»

18.09.2019 року у ДНЗ «Джерельце» пройшов  музичний квест «У пошуках музичних дзвіночків» з дітьми старшої групи «Краплинка», який підготувала і провела керівник музичний закладу Бодряга О.Ю. Велика подяка батькам дітей Ольховській Л.В., Сигачовій К.П., Воробйовій Л.М., Рослик Г.М. та вихователям групи Облещенко Ю.Ю. Леонтьєвій Ю.М. за участь у підготовці та проведені квесту.

08:40 19.09.2019

12 вересня у Мирненському ОЗЗСО І-ІІІ ст. «Інтелект» відбулось родино-спортивне свято «Тато, мама, я – спортивна сім’я», у якому брали участь родини учнів молодшої школи.

Позмагатися у силі, спритності, швидкості зібралося три родини. Атмосфера, що панувала у залі, просто захоплювала. Завзяті і азартні учасники понад усе  прагнули   перемоги тому старалися з усіх сил. Сміх і веселощі  супроводжували всі етапи конкурсних завдань. Об’єднавши зусилля, сім’ї наполегливо та майстерно вправлялися з різноманітними завданнями. На переможців чекали нагороди. Пережиті разом емоції спортивної боротьби, безперечно, сприяли згуртуванню родин.

11:25 16.09.2019

Урочисте відкриття шкільної Спартакіади з нагоди Дня фізкультурника відбулося в понеділок, 9 вересня, в Мирненському опорному закладі загальної середньої освіти «Інтелект».

Свято спорту, розуму і краси об’єднало всіх небайдужих, всю шкільну родину! Спортивного настрою всім присутнім додали дівчата –чирлідери, а акробатичний етюд у виконанні Гасан М. та Расторгуєвої М. ще раз довів, що спорт – це краса і здоров’я. 

08:42 10.09.2019

7 вересня 2019 року на території національного історико-археологічного заповіднику « Кам’яна могила» проходив історико-краєзнавчий квест « У пошуках тотема».

У числі запрошених була і команда учнів "Легіон"   Новопилипівської філії І-ІІІ ст. Мирненського ОЗЗСО І-ІІІ ст. « Інтелект».

14:43 09.09.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора