A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Мирненська селищна об`єднана територіальна громада
Запорізька область, Мелітопольський район

Новини

22.05.2019 року в дошкільному начальному закладі були проведені загальні батьківські збори.

      На зборах були присутні батьки дітей, колектив ДНЗ «Джерельце», голова бюджетної комісії Мирненської селищної ради Федорченко В.С., секретар Мирненської селищної ради Зданевич О.В., які  заслухали звіт завідувача ДНЗ «Джерельце»  Дудлі Н.О. перед колективом  та громадськістю. Були обговорені наступні питання:

13:39 27.05.2019

Голова Мирненского поселкового совета Радьков Ю.И. встретился с депутатом Запорожского областного совета Буряком О.Н. и представителем из областного КП «Управления капитального строительства».

В ходе встречи обсуждалось сотрудничество в строительстве канализационного коллектора и замена водопроводной сети на пластик, на участке пгт. Мирное – обслуживающие кооперативы – воинская часть.

14:21 22.05.2019

«Подаруй садочку квітку»

В ДНЗ  «Джерельце» з 13.05 по 17.05-2019 р. була проведена спільна доброчинна акції з батьками: «Подаруй садочку квітку», в якій активну участь взяли всі вікові групи. Діти разом із батьками та вихователями долучилися до створення квітника. Кожна  група підійшла творчо до придбання квітки, кожна із яких була неповторна.  Давайте разом створимо свою дошкільну домівку, щоб нам в ній було затишно та добре. Висловлюємо подяку всім батькам, які прийняли участь у цьому заході.

08:31 18.05.2019

9 травня 2019 року в спортзалі Семенівської ЗОШ КЗ ««РЦФЗН» Спорт для всіх» проводив щорічний турнір з волейболу, який був присвячений Дню Перемоги.

В турнірі прийняли участь чотири команди: с. Семенівка, с. Промінь, Мирненська ОТГ та команда «Авіатор» (м. Мелітополь). Кожного року боротьба між цими командами стає більш запеклою та безкомпромісною, кожен рік змінюється переможець. Так і сьогодні всі ігри закінчувались з мінімальною перевагою команд, практично переможця змагань визначали увечері.

19:08 10.05.2019

9 мая Тихоновский сельский музей отметил 15-летие со дня открытия.

Со дня открытия музея директор Тихоновского сельского музея Селиванова Л. В. собрала большую коллекцию экспонатов. Основной задачей музея является сбор, сохранение и представление памяти наследия нашего края. Большое количество жителей и гостей с. Тихоновки пришли посмотреть на собрание экспозиции посвященной событиям Великой Отечественной войны. Мирненский поселковый голова Радьков Ю. И вместе  с и.о. старосты Федорченко В.С. поздравили всех с 15-летием со дня открытия Музея и поблагодарили  директора Селиванову Л.В. за многолетний добросовестный труд и уникальную, проделанную работу.

12:15 10.05.2019

9 мая – День Победы!

В этот день из года в год мы отмечаем очередную мирную весну. Низкий поклон дорогим нашим ветеранам за героизм, отвагу и смелость, за великий подвиг, который Вы совершили!

10:45 10.05.2019

Майстер-клас з виготовлення фронтових листів трикутників «Тобі пишу я ці рядки»

7 травня в Мирненській загальноосвітній школі для учнів 5-11 класів було проведено майстер –клас  з виготовлення фронтових листів-трикутників «Тобі пишу я ці рядки» , який провели для учнів ЗДВР Бєляєва В.В. та педагог-організатор Гунчак І.В. Листи з фронтів війни- як чекали їх! У пропахлих порохом рядках - подих війни, брутальність суворого окопного будня, ніжність солдатського серця, віра в Перемогу. Під час майстер-класу учні поринули у грізні роки війни, уявили  себе солдатами, які у вільну хвилинку писали листи рідним… Усі діти із захопленням працювали, із задоволенням робили фронтові трикутники, підписували ї оздоблювали їх . Свої листи діти адресували ветеранам, висловивши їм свою щиру вдячність та слова великої подяки за мир, за чисте безхмарне небо, за життя. Свої листи-трикутники діти передадуть ветеранам, привітають їх зі святом Перемоги.

17:43 07.05.2019

Мирне -селище талановитої молоді!

3 травня Мелітопольці і гості міста отримали чудову нагоду доторкнутися до неповторного світу музичної творчості, бо саме в цей день в Мелітопольському училищі культури стартував VI Всеукраїнський конкурс фольклорних колективів,інструментально-виконавської та диригентської майстерності «Грай, музико!».

08:18 06.05.2019

"І пам'ять про героїв в нас жива"

03 травня 2019 року діти середньої, старшої групи та  педагоги зібралися разом, щоб прийняти у себе в садочку «Джерельце» чудових людей, наших ветеранів Світової війни, та солдатів з 16 окремого інженерного полка. Ошатно прикрашений зал наповнився дитячими голосами, урочистою музикою, піснями, віршами про війну і мир. Найголовніше дітей згуртувало почуття, засноване на безмірну подяку за великий подвиг, згуртувала гордість за наш народ!

08:14 06.05.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора