A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Мирненська селищна об`єднана територіальна громада
Запорізька область, Мелітопольський район

Новини

5 ноября Капитонову Владимиру Николаевичу исполнилось 95 лет.

Его пришли поздравить с такой прекрасной датой голова Мирненского ОТГ Радьков Ю.И,  заместитель преседателя Мелитопольского районного совета  Шляхтина Л.В., председатель и секретарь ветеранской организации  Мелитопольского района Селезнева Т.Д  и Борисенко Л.П.,  директор Мирненского ДК Гасан Ю.И.,  председатель ветеранской организации Наливайко М.Ф. 

08:30 06.11.2019

Вечорниці у світлиці «Веселі вареники»

3 листопада у світлиці с. Тихонівка  пройшли вечорниці у світлиці «Веселі вареники».  Жінки змагалися в конкурсах, гадали на варениках, нагороджувались призами. Колектив «Зоряночка» розважав веселими піснями.

09:38 05.11.2019

«Нині осінь нас чарує, неповторна, чарівна. Різні барви нам дарує і дивує нас вона. »

Такими поетичними словами розпочалась виставка малюнків  та поробок  «Мальовнича осінь», яка проходила 29 жовтня 2019 року в дошкільному навчальному закладі «Джерельце». Взяли участь у виставці вихованці садочка та їх батьки. Вони намагалися в своїх роботах передати всю красу чарівниці- Осені, її різнобарв’я та неповторність. Малюнки та поробки вийшли чудові та охопили всі аспекти осінньої пори.

08:35 31.10.2019

Днями в ДНЗ «Джерельце» пройшли тематичні свята, розваги, присвячені щедрій золотій порі – осені.

Керівник музичний  Бодряга О.Ю., вихователі груп «Сонечко», «Дзвіночок», «Бджілка» і «Краплинка» Кисельова Т.М., Олинець Н.В., Шох О.С., Гузеєва С.В., Дуванська М.С., Никитенко О.В., Облещенко Ю.Ю., Леонтьєва Ю.М. приклали багато зусиль, щоб святкові ранки були найкращими: підготували декорації, склали цікаві сценарії, підібрали сучасний музичний матеріал, а головне – вивчили з малятами пісні, вірші, таночки, ігри. Кожен сценарій був насичений різноманітними героями і інсценівками, піснями, таночками, іграми, які підбиралися згідно віку дітей та індивідуальних особливостей кожної дитини. Вихованці перевтілювалися в різних героїв казок, оповідань, розігруючи їх, як маленькі актори.

09:08 28.10.2019

22 жовтня відбувся урочистий захід «Пам'ять жива та нетлінна», присвячений визволенню м. Мелітополя.

Майже не лишилось серед нас тих, хто по осінньому бездоріжжю 1943 року звільняв нашу землю від окупантів. Учні  школи та вчителі  зібралася, щоб віддати належну шану воїнам-визволителям нашого міста, що піднялись на бій з фашизмом, усім тим, хто кував перемогу, працюючи на заводах і фабриках, у наукових установах, на ланах і фермах, хто боровся із ворогом у партизанських загонах і підпіллі, у Русі Опору за межами Батьківщини, хто не скорився і загинув у концентраційних таборах.

10:27 24.10.2019

Жовтень на порозі - «дітки» дуба на дорозі!

Осінь - це пора врожаю, а лісівники починають збирати свій лісовий врожай. Саме восени у Новопилиіпвському лісівників розпочалася пора заготівлі насіння дуба – жолуді. Заготівля якісного посівного матеріалу сьогодні – запорука здорового насадження в майбутньому. За доброю традицією , учні Новопилипівської філії Мирненського ОЗ ЗСО I-III ст. долучилися до щорічної акції збору насіння «Жолудь». Школярі відповідально ставляться до таких своїх «лісових доручень» . І учні, і вчителі завжди радо відгукуються на прохання лісіництва долучитися до буденної , але такої потрібної роботи. Лісівників порадував цьогорічний врожай насіння дуба, та ми сподіваємося , що згодом наші нащадки будуть насолоджуватися тихим шелестом молоденьких дубів!

13:09 18.10.2019

У ДНЗ «Джерельце» для педагогічних працівників закладу пройшов теоретичний семінар

17.10.2019 року у ДНЗ «Джерельце»  для педагогічних працівників закладу пройшов теоретичний семінар «Шляхи створення мовленнєвого розвивального середовища в дошкільному навчальному закладі і сім’ї», який підготували і провели завідувач ДНЗ Дудля Н.О., та керівник музичний Бодряга О.Ю.

08:25 18.10.2019

Святкування 76-Ї річниці визволення сіл Новопилипівка і Тихонівка від німецько-фашистських загарбників

Щороку 13 – 14 жовтня в селах Новопилипівка і Тихонівка відзначається знаменна дата, присвячена  Дню визволення сіл від німецько-фашистських загарбників. Мітинг розпочався біля пам’ятників загиблим воїнам. Голова Мирненської селищної ради Радьков Ю.І. та в.о. старости Федорченко В.С.  звернулись до присутніх з привітанням та вшанували пам’ять хвилиною мовчання.  Урочисті заходи були продовжені святковим  концертом у Новопилипівському та Тихонівському Будинках культури. Після чого усі присутні пригощались солдатською кашею.

11:52 16.10.2019

У ДНЗ «Джерельце» пройшов майстер-клас для батьків

11 жовтня  2019 року у ДНЗ «Джерельце» пройшов майстер-клас для батьків дітей 1 молодшої групи «Підкова щастя», який підготували і провели вихователі групи Кисельова Т.М. та Олинець Н.В. Мета майстер-класу: ознайомити батьків із зазначенням та походженням різних оберегів, зокрема підковою як оберегом будинку; ознайомити батьків з декоративно-ужитковим мистецтвом; виховувати шанобливе ставлення до звичаїв і традицій українського народу; розвивати бажання більше дізнатися про традиції українського народу.

08:29 15.10.2019

Ще одна сільська рада приєдналась до Мирненської ОТГ

10.10.2019 року відбулась історична подія для нашої громади. Астраханська сільська рада проявила бажання щодо добровільного приєднання до Мирненської ОТГ. Ініціатива приєднання пройшла громадське обговорення у сільській раді та затверджена відповідним рішенням сесії Астраханської  сільської ради. Після чого, сьогодні, на засіданні сесії Мирненської селищної ради  депутатами було розглянуто та прийнято рішення про добровільне приєднання Астраханської сільської ради до Мирненської ОТГ.

13:31 10.10.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора