A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Мирненська селищна об`єднана територіальна громада
Запорізька область, Мелітопольський район

Новини

Внимание, жители пгт Мирное!

Администрация ООО "Мирне С" информирует: "Злоумышленники пустили слух об отключении водоснабжения в пгт Мирное". Сообщаем - эта информация не соответствует действительности, аварийного отключения воды не будет, вода подается в штатном режиме, без перебоев. Распространители ложной информации будут нести административную ответственность согласно статьи Административного Кодекса.

22:21 25.06.2019

Мирненский поселковый совет подал заявку на финансирование капитального ремонта Мирненской опорной школы І-ІІІ ступеней.

14 июня в областной государственной администрации прошел семинар по использованию средств выделенных Республикой Болгарией для социально-культурных проектов. Мирненский поселковый совет  подал заявку на финансирование капитального ремонта Мирненской опорной школы І-ІІІ ступеней на общую сумму 4 мл.грн. Конкурсной комиссией областной государственной администрации    и представителями Республики Болгария будет рассмотрены проекты на финансирование данного проекта в 2020 году.   

09:35 14.06.2019

Мирненский поселковый совет во главе Радькова Ю.И. защитил Проекты на развитие социальной инфраструктуры в ОТГ.

13 июня в областной государственной администрации состоялась заседание комиссии по утверждению проектов Министерства инфраструктуры на 2019 год. Мирненский поселковый голова Радьков Ю.И. и в.о. старосты Федорченко В.С. защитили Проекты на сумму 750 тис.грн. для Мирненской громады.

08:47 14.06.2019

13 червня 2019 року в стінах Новопилипівської ЗШ І-ІІІ ст Мирненської селищної ради відбулось вручення свідоцтв про базову середню освіту.

Багато хороших слів буде сказано в цей день і в адресу випускників та їх батьків, і в адресу адміністрації. Саме завдяки спільним зусіллям ми маємо хороших, розумних дітей. Випускний бал запам’ятається і залишиться в серцях на все життя не тільки у самих випускників закладу, але й у всіх, хто завітав  на шкільний двір.

08:24 14.06.2019

День Дружби у пришкільному таборі «Сонечко»

10 червня вихователі пришкільного оздоровчого табору  Мирненської школи провели для дітей виховну годину «З чого починається дружба і вміння дружити», тренінг на тему : «Який я? Який ти?». Справжнім святом для дітей стало проведення квесту-гри «Стежками дружби».

08:26 11.06.2019

Мовний майданчик “Butterflies”

Вже п’ятий рік на початку літа в нашій школі працює мовний майданчик “Butterflies” / «Метелики», де з учнями працюють вчителі англійської мови. Цього року до його складу входили учні 4-5 класів. Заняття в таборі були присвячені проектній діяльності над темою «Animals» / «Тварини». Діти представляли своїх домашніх улюбленців, розповідали про диких тварин і, навіть, малювали і презентували  вигаданих створінь; згадували та вивчали лексику, необхідну для опису тварин та їхніх вмінь, співали пісні та грали в ігри. Щоб відвідування майданчику було не тільки пізнавальним, але й цікавим, було організовано поїздку до кінотеатру для перегляду мультфільму «Таємне життя домашніх тварин - 2» та екскурсію до Лісомисливського господарства, де працівники підприємства ознайомили дітей з різновидами фазанів та видами дерев, які можна побачити в нашій місцевості.

15:20 10.06.2019

Ділова зустріч з представниками Запорізького Центру розвитку місцевого самоврядування.

5 червня у приміщенні селищної ради відбулась ділова зустріч між представниками Мирненської селищної ради та представниками Запорізького  Центру розвитку місцевого самоврядування. В ході зустрічі були обговорені питання про участь Мирненської селищної ради у державних Проектах щодо виділення державних коштів на розвиток соціальної інфраструктури Мирненської ОТГ та розробці стратегій розвитку громади, із залученням зарубіжних партнерів, які мають позитивний досвід впровадження реформи в європейських країнах у співпраці з громадами.

14:31 06.06.2019

Ось і усміхнувся нам сонечком червень.

3  червня на шкільному майданчику панував життєрадісний настрій і доброзичлива атмосфера, бо для цього була вагома причина: 1 червня відзначався Міжнародний день захисту дітей. Наші діти - веселі й грайливі, сумні й смішні, іноді не за віком серйозні, наповнюють наше життя змістом, приємними турботами. В цей святковий день діти посміхалися, весело грали, пісні співали і танцювали.

08:18 05.06.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора