A A A K K K
для людей із порушенням зору
Мирненська селищна об`єднана територіальна громада
Запорізька область, Мелітопольський район

Новини

Дата: від до Скинути

НАШІ ТАЛАНОВИТІ ДІТИ

Учні музичного гуртка КЗ «Центр культури та дозвілля» Мирненської селищної ради - Виришев Кирило та Палій Маргарита  вибороли перемогу. Під час участі у Всеукраїнському фестивалі мистецтв  «Таланти Хортиця» , який відбувся в місті Запоріжжя, в номінації Сольфеджіо зайняли призови місця.

14:07 23.02.2022

Допомога сім’ям, що потребують державної підтримки на Гіді

Хочете оформити статус багатодітної сім'ї, отримати державну допомогу як одинока мати або прийняти рішення про утворення прийомної сім’ї? Гід з державних послуг підкаже, як це зробити.  Підготували для вас добірку послуг для багатодітних сімей та таких, що потребують державної підтримки. 

10:12 23.02.2022

ЗРОСТАННЯ КІЛЬКОСТІ ПОЖЕЖ

Мелітопольське районне управління Головного управління ДСНС України у Запорізькій області інформує про те, що протягом лютого 2022 року спостерігається різке зростання кількості пожеж, а саме до шести пожеж за добу. Насамперед це пов’язане з настанням теплої погоди, коли громадяни Мелітопольського району прийнялись наводити порядок на територіях своїх домоволодінь. І як правило наведення порядку супроводжується спалюванням горючого сміття. В свою чергу випадки спалювання сміття та необережність під час використання відкритого вогню приводять до загоряння сухої трави на відкритих територіях. Так лише на території міста Мелітополь протягом 16 лютого трапилось 3 випадки загоряння сухої трави на відкритій території.

09:03 21.02.2022

АФГАНІСТФН - НАША ПАМ'ЯТЬ

Шановні ветерани війни в Афганістані, члени сімей воїнів-афганців! Шановні учасники бойових дій на території інших держав!

08:19 15.02.2022

РОБОТА !!! До уваги мешканців Мирненської ОТГ

Запорізький обласний та Мелітопольський міськрайонний центри зайнятості разом з підприємствами холдингу МЕТІНВЕСТ організовують проведення ярмарку вакансій у зв’язку з потребою у кваліфікованому персоналі, збільшенням обсягів виробництва та створенням нових робочих місць. Ярмарок професій проводиться за такими професіями:

15:39 08.02.2022

Легальна заробітна плата - гарантія соціального захисту громадян

Починаючи з 2022 року право на призначення пенсії за віком після досягнення 60 років мають особи за наявності страхового стажу не менше 29 років, а з 2028 не менше 35 років. Страховий стаж зараховується лише за умови сплати страхових внесків у розмірі не менше мінімального страхового внеску.

14:18 04.02.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора