Оголошення

Розпорядження селищного голови №105 від 30.08.2018р. "Про скликання позачергової сесії селищної ради"

завантажити

УВАГА! Добровільне декларування!

Головне управління Державної податкової служби у Запорізькій області, повдомляє, що проводиться робота щодо одноразового добровільного декларування, яка спрямована на своєчасне та в повному обсязі декларування громадянами належних їм активів, розміщених як на території України, так і за її межами, якщо з них не були сплачені податки. Одноразове добровільне декларування - це спосіб цивілізованої легалізації коштів, які були приховані від оподаткування. Скористатися одноразовим добровільним декларуванням можна тільки з 1 вересня 2021 року по 1 вересня 2022 року!!!

09:42:55 24.09.2021

УВАГА КОНКУРС!

Конкурс на заміщення вакантної посади директора Комунального закладу "Центр культури та дозвілля" Мирненської селищної ради  (завантажити)

09:51:50 19.07.2021