Мирненська селищна об`єднана територіальна громада
Запорізька область, Мелітопольський район

Оголошення

Розпорядження селищного голови №105 від 30.08.2018р. "Про скликання позачергової сесії селищної ради"

завантажити

Про проведення конкурсу

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб органів місцевого смоврядування (завантажити)

09:46:12 15.03.2021

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

Коронавірус: симптоми та профілактика. Коронавірус — це гостре вірусне захворювання, що характеризується переважним ураженням дихальної системи та шлунково-кишкового тракту. Коронавірус є зоонозною інфекцією, тобто може передаватися людям від тварин...

20:17:06 03.04.2020

Увага конкурс!

Оголошення про проведення конкурсу по передачі в оренду індивідуально визначеного (нерухомого або іншого) майна -  технічної кімнати в приміщенні де була розміщена Мелітопольська районна бібліотека за адресою: вул.Південна, буд.1, смт.Мирне (завантажити)

09:14:57 01.11.2019