Мирненська селищна об`єднана територіальна громада
Запорізька область, Мелітопольський район

«Пошта Валентина»

11 лютого 2020 року в Новопилипівській філії почала працювати пошта до Дня Святого Валентина. Діти всіх класів мають можливість протягом тижня обмінюватися анонімно валентинками та подарунками. Відповідальними за доставку листівок стали учениці 7-го класу: Неділько Марія, Селіванова Ганна та Федорченко Поліна.

11:32 13.02.2020

«Разом для безпечного інтернету»

11 лютого 2020 року у Новопилипівській філії відбулися заходи присвячені до дня «Безпечного інтернету». Окрім інформаційної лінійки, діти початкової школи та 5-6 класи переглядати відео ролики щодо правил безпечного користування інтернетом. Для учнів 9-11 класів були проведені тренінги та ігри, під час яких, підлітки засвоїли для себе декілька правил, безпечного серфінгу в інтернеті та соціальних мережах. Також познайомитися з новими поняттями, такими як: кібер-булінг, фармінг та інше.

11:27 13.02.2020

11 лютого – День безпечного Інтернету

11 лютого 2020 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”. Цей день в Україні є одним із ключових для поширення ідей безпечного користування Інтернетом та сучасними цифровими технологіями. Цей день проводиться з метою залучити до дій кожного та кожну, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів.

11:22 13.02.2020

Люди спасли птиц!

Стая лебедей, оставшихся зимовать на Тихоновском ставке Мирненской ОТГ, при значительном похолодании попала в сложные условия. В субботу, 8 февраля жители с. Еленовка заметили, что мороз сковал льдом несколько птиц, и они не могли самостоятельно выбраться из замерзающей полыньи.

11:03 10.02.2020

Майстер-клас для вихователів ДНЗ «Джерельце»

6 лютого 2020 року у ДНЗ «Джерельце» пройшов майстер-клас для вихователів закладу «Ранок радісних зустрічей як інноваційна технологія», який підготувала і провела вихователь 1 категорії Шох О.С.

10:05 07.02.2020

В Мирненской ОТГ устанавливаются новые автобусные остановки.

В с. Тихоновка Мирненской ОТГ устанавливаются автобусные остановки. Работы по благоустройству территории около остановок – укладка плитки, установка урн, будут продолжены при благоприятных погодных условиях. Аналогичные остановки устанавливаются и в с. Новофилипповка.

10:22 06.02.2020

2 ЛЮТОГО - ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ВОДНО-БОЛОТНИХ УГІДЬ.

Ця дата покликана звернути увагу громадськості і Урядів різних країн світу на цінність водно-болотних угідь для підтримки екологічної рівноваги на нашій планеті. 2 лютого 1971 року у м.Рамсарі (Іран) була підписана Конвенція про водно-болотні угіддя, день її підписання в 1997 році оголошений Всесвітнім днем водно-болотних угідь.

14:22 05.02.2020

Стало доброй традицией поздравлять юбиляров!

Говорят, что мудрость можно определить не по цифрам в День рождения, а по делам и поступкам человека. У нашей юбилярши Завадской Валентины Эдуардовны было в жизни немало прекрасных  поступков и хороших дел. Свой 80-летний юбилей эта очаровательная и удивительная женщина отметила в кругу родных и друзей. Пожелания здоровья и долгих лет жизни принимала юбилярша от головы громады Радькова Юрия  Ивановича,  председателя совета ветеранов Наливайко Марии Федоровны и директора Мирненского ДК Гасан Юлии Ивановны. На прощанье  пожелали отметить свой 100-летний юбилей вместе с мужем  в здравии и хорошем настроении.

08:46 04.02.2020

Бесплатная замена и установка входных дверей в подъездах поселка продолжается!

В пгт Мирное Мирненской ОТГ продолжаются работы по замене входных дверей в подъездах многоэтажных домов на металлические. На этой неделе устанавливались двери в домах 1, 5, 11 по ул. Парковой, по ул. Южная, д.6, ул. О.Олексенка, д.11.

11:51 30.01.2020

ДО УВАГИ БАТЬКІВ ДІТЕЙ ПІЛЬГОВИХ КАТЕГОРІЙ!

Мирненська селищна рада повідомляє, що з 15 січня 2020 року розпочато роботу щодо оздоровлення дітей в ДПУ «МДЦ» Артек», ДП «УДЦ «Молода гвардія». Із метою створення банку даних на 2020 рік запрошуємо батьків (або осіб, що їх замінюють) дітей наступних пільгових категорій для постановки на облік:

10:03 29.01.2020