Мирненська селищна об`єднана територіальна громада
Запорізька область, Мелітопольський район

Весняна толока-2020

Весна вже  почала радувами нас лагідним теплом,  затишними та сонячними  ранками. Саме красуня-весна надихає нас  на оновлення та позитивні зміни. Навесні природа найбільше потребує нашого  захисту, саме від нас з вами залежить її максимально комфортне пробудження! 16 березня пепрацівники Новопилипівської філії долучилися до традиційної  акції "Весняна толока-2020". Учителі та техперсонал нашої школи подбали про чистоту та затишок шкільного подвір'я, також було приведено до ладу пришкільну ділянку. Попереду у нас ще багато задумів для того, щоб наша  рідна школа стала красивою та квітучою!

09:51 17.03.2020

Шевченківський тиждень

Березень в Україні часто називають Шевченковим. І це не випадково,бо  щороку навесні Славетний  Кобзар приходить до учнів  Мирненського ЗО ЗСО «Інтелект»  новим, неповторним. І кожного року діти відкривають для себе нового Шевченка, нову особистість. Традиційно і цьому році було підготовлено низку заходів до Дня народження Тараса Григоровича, але обраний був незвичайний формат,застосовані креативні підходи, що дало змогу учням зануритись в епоху та  осягнути минуле, зрозуміти сучасне й себе в ньому.

11:03 16.03.2020

Всеукраїнський еко-проект «Озеленення України-2020»

З метою привернення уваги до відновлення екосистеми України і планети, а також розвитку екологічної свідомості людей, педагогічний колектив Мирненського ОЗЗСО І-ІІІ ступенів «Інтелект» 13 березня приєднався  до Всеукраїнського  еко-проекту «Озеленення України-2020».

10:17 16.03.2020

10 березня у Новопилипівській філії відбулося вшанування пам'яті славетного Кобзаря українського народу!

Учителем української мови та літератури  Кузьменко Н. С. були проведені тематичні уроки  у 5-7 класах під назвою "Таємниці генія Шевченка". Учні дізналися нові цікаві факти з життя Тараса Шевченка, відтворили художні образи з поезій Кобзаря за домомогою конструктора LEGO. Та найцікавішим було для школярів - це отримати відповіді на свої  найголовніші питання зі сторінок Кобзаря!

11:14 12.03.2020

Начаты весенние ремонтные работы дорог Мирненской ОТГ

Специалисты дорожники ремонтируют участки дороги  с. Тихоновка, направление от Тихоновки до Новофиллиповки через белый мост,  Сосновку. В плане весенних и летних работ ремонт дороги Новофиллиповка - Мирное, Новофиллиповка - Еленовка. Будет проведен ямочный ремонт улиц Новофиллиповки, улиц и дворов многоэтажек в Мирном. Вместе с дорожными работами, работники коммунальной  службы поселка проводят очистку придорожной территории от поросли, перерабатывают её на дрова, и бесплатно завозят нуждающимся жителям сёл громады.

08:46 12.03.2020

«Поезії про професії»

«Усі професії важливі, усі професії потрібні!» Під таким гаслом  пройшов виховний захід у 5-А класі Мирненського ОЗ ЗСО І-ІІІ ступенів «Інтелект» МСР. У формі гри школярі дізналися багато цікавого про різні спеціальності та склали квітку професій. Діти спробували себе у ролі журналістів, коли брали інтерв’ю, визначали уформі гри «Крокодил» по певним ознакам професію. Такі заходи допомагають дітям орієнтуватися у світі професій, вчать цінувати працю, поважати труд своїх батьків.

15:22 10.03.2020

"Ох, уж эти женщины"

8 Марта для женщин села Тихоновка был проведён концерт - огонек, " Ох, уж эти женщины" с играми, конкурсами и караоке. Женщин приехал поздравить староста Виктор Станиславович Федорченко. Праздничная атмосфера, красивые песни, стихи и поздравления подарили женщинам незабываемые впечатления.

10:31 10.03.2020

С праздником, дорогие женщины!!!

Дорогие женщины! В этот прекрасный, весенний день всегда испытываешь особые чувства! Пробуждение природы, таинство рождения, - начало жизни и познания любви и счастья, сохранения семейного очага и заботы о детях! Всё это природа хранит в Ваших сердцах - именно оттуда берут начало истоки мироздания - делающих мир чище и добрее!!!  Поздравляем Вас и желаем огромного счастья быть любимой и дарить любовь - держа в своих ладонях этот хрупкий мир, - оберегая его и продолжая жизнь! С ПРАЗДНИКОМ, ДОРОГИЕ ЖЕНЩИНЫ!                                      С уважанием, Ю.Радьков.

16:18 08.03.2020

Конкурс «Міс Школа»

6 березня 2020 року в Новопилипівській філії I-III ступенів відбулося свято краси, ніжності та весни «Міс Школа». Участь в цьому конкурсі взяли 7 дівчат, з 5-го по 11-й клас, це неймовірні красуні: Аверіна Ярослава, Ярмоленко Дарина, Федорченко Поліна, Філіпова Ганна, Дубініна Катерина, Ющигіна Лілія та Гладишева Оксана. Вони брали участь у 8 конкурсах, показуючи свою грацію, таланти, ерудованість та почуття стилю. За фінальною оцінкою: II-ю віце Міс Школи стала – Дубініна Катерина;  I віце Міс Школи – Ющигіна Лілія; Міс Школи – Федорченко Поліна. Вітаємо наших красунь, та бажаємо всім дівчатам, сестрам, мамам та бабусям гарного настрою та більше щасливих моментів в житті.

17:02 07.03.2020

В преддверии праздничного дня 8 марта!

Вместе с тёплой погодой и хорошим настроением, весна принесла любимый всеми женский праздник 8 марта. В преддверии праздничного дня Голова Мирненского   поселкового совета Радьков  Ю.И. , председатель ветеранской организации Наливайко М.Ф., директор дома культуры Гасан Ю.И., окружили заботой и вниманием тех женщин которые долгое время трудились на благо посёлка , а сейчас по состоянию здоровья не выходят из дома. Пожелали им чудесных дней наполненных  радостными событиями, красивыми словами, любовью  и душевностью, чтобы близкие окружали их теплом и нежностью. Подарили им сладкие и вкусные подарки.

11:49 07.03.2020