Гранти від держави для малого бізнесу

Урядовий проєкт «єРобота» передбачає надання українцям грантів для започаткування бізнесу та розвитку підприємництва. Він спрямований на активізацію підприємницької діяльності та включає 6 грантових програм, зокрема, українці зможуть отримати мікрогранти для створення власного бізнесу. Якщо ви мрієте про власний бізнес, але не маєте фінансової можливості для старту, скористайтеся нагодою отримати грант від держави – до 75000 гривень. Єдина вимога для грантера – реєстрація фізичною особою – підприємцем (ФОП). Зробіть лише 6 кроків, які наблизять вас до мети: 1. Сформуйте заяву та бізнес-план . 2. Подайте заяву та бізнес-план на порталі ДІЯ. 3. Пройдіть співбесіду в регіональному центрі зайнятості. 4. Державний центр зайнятості прийме рішення щодо надання мікрогранту та повідомить результати в особистий кабінет на порталі ДІЯ. 5. Протягом 20 робочих днів з дня отримання повідомлення про надання мікрогранту: - зареєструйтесь як ФОП; - зверніться до АТ «Ощадбанк», укладіть договір мікрогранту та подайте документи на відкриття рахунку. 6. Використайте кошти мікрогранту за цільовим призначенням та починайте або розвивайте господарську діяльність.

09:47 18.06.2024