Дата: від до Скинути

НОВІ СТАДІОНИ, ШКОЛИ ТА ЦЕНТР ТВОРЧОСТІ З УРАХУВАННЯМ НОРМ БЕЗБАР’ЄРНОСТІ - РАЙОНИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ ПРЕДСТАВИЛИ СВОЇ ПРОЄКТИ “ВЕЛИКОГО БУДІВНИЦТВА” НА 2022 РІК

Третій тиждень у Запорізькій області триває  знайомство з проєктами, які регіон планує реалізувати 2022 року в рамках програми Президента України «Велике будівництво». На наступний рік Запорізька область запланувала втілити  28 проєктів загальною вартістю близько 2 мільярдів гривень.

09:36 10.12.2021

ДЕНЬ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ – 6 грудня

У цей день ми вшановуємо всіх, хто причетний до високого і почесного звання військовослужбовця, хто обрав для себе нелегку, але достойну професію – захищати Україну, її суверенітет і незалежність. Це - свято наших ветеранів, чиї скроні вже вкриті сивиною, а груди увінчані нагородами,  молодих солдатів та учасників АТО, які сьогодні стоять в строю на захисті нашої країни,  усіх чоловіків, які проходили військову службу і завжди готові стати на захист своїх родин, домівок, своєї землі.

11:17 06.12.2021

ДЕНЬ ВОЛОНТЕРА

Міжнародний день волонтера – свято кожного, хто хоч раз за покликом серця допомагав людям, не чекаючи подяк, нагород і визнання.

11:14 06.12.2021

У ЗАПОРІЖЖІ ТРИВАЄ РЕКОНСТРУКЦІЯ ПЛАВАЛЬНОГО БАСЕЙНУ ЗА ПРОГРАМОЮ ПРЕЗИДЕНТА «ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО»

Сьогодні заступниця голови облдержадміністрації Злата Некрасова відвідала будівництво Запорізької обласної школи вищої спортивної майстерності, яка ремонтується за програмою Президента України “Велике будівництво”.

10:26 03.12.2021

СУБСИДІЇ ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ

Для оформлення житлової субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово- комунальних послуг, твердого та рідкого пічного побутового палива на опалювальний період пропонуємо звернутися одним із таких способів:

09:59 29.11.2021

У Запоріжжі триває будівництво флагманського проєкту програми Президента України “Велике будівництво” - автотранспортної магістралі через Дніпро. Зараз мостобудівники близькі до завершення робіт на споруді № 10, а саме верховій частині вантового мост

Станом на 23 листопада мостобудівники змонтували вже 39 вантів. Всього на верхову частину мосту потрібно закріпити 48 таких канатів. Завершити монтаж планують на цьому тижні. Паралельно на цій споруді виконуються роботи з піскоструминного очищення та нанесення захисного шару на тротуар та технологічний прохід.

11:05 26.11.2021