Мирненська селищна об`єднана територіальна громада
Запорізька область, Мелітопольський район

Інструменти для підтримки фінансової стійкості бізнесу

Дата: 10.07.2024 13:07
Кількість переглядів: 22

Фото без опису

Дієвим фінансовим механізмом державної підтримки - є надання компенсації роботодавцям на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб під час воєнного стану. В поточному році вже 222 роботодавці Запорізького регіону отримали компенсацію за 480 працевлаштованих ВПО. Більш детально за посиланням https://www.dcz.gov.ua/employer/choiceprofit/vpowar.

Крім того, реалізується програма компенсації роботодавцям за облаштування робочих місць для осіб з інвалідністю. Вже 12 роботодавців долучилось та отримало компенсацію, працевлаштувавши 2-х осіб з першою та 10 осіб з другою групою інвалідності . З програмою можна ознайомитися https://www.dcz.gov.ua/employer/choiceprofit/placeinvalid.

Запорізька обласна служба зайнятості одна з перших долучилась до  реалізації урядової програми «Армія відновлення». З початку старту програми видано понад 4,7 тисячі направлень безробітним особам. В поточному році виконання суспільно корисних робіт здійснюється в 15 громадах  Запорізької області, укладено 48 договорів на організацію та фінансування суспільно корисних робіт, видано 2627 направлень на виконання таких видів робіт, як: надання допомоги населенню, яке постраждало від наслідків воєнних дій; здійснення оперативного ремонту помешкань та промислових об’єктів після ворожих атак; розвантаження та фасування гуманітарної допомоги; плетіння маскувальних сіток для потреб військових. Детальніше: https://www.dcz.gov.ua/people/socialwork.

Ефективною підтримкою безробітних на ринку праці та забезпечення роботодавців кваліфікованими кадрами - є програма «Ваучер», яка покликана зменшити структурне безробіття на ринку праці та допомогти особам здобути нову професію/спеціальність або підвищити рівень освіти. За 6 місяців 2024 року Запорізькою обласною службою зайнятості видано 177 ваучерів, з-поміж них - 66 особам з числа ВПО. Найбільш популярними напрямками освіти є психологія, соціальна робота, цивільна безпека, медсестринство, охоронна діяльність. 

Додаткову інформацію можна отримати Contact-центрі ЗОЦЗ за номером 0 800 33 67 28 або на Телеграм Підтримка

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора