СУБСИДІЇ ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ

Дата: 29.11.2021 09:59

Для оформлення житлової субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово- комунальних послуг, твердого та рідкого пічного побутового палива на опалювальний період пропонуємо звернутися одним із таких способів:

Окрім того наголошуємо, що житлова субсидія не призначається, якщо хтось із членів сім’ї або складу домогосподарства:

- протягом року перед зверненням купив земельні ділянку, квартиру, будинок, транспортний засіб, цінні папери, віртуальні активи та інші товари довгострокового вжитку на суму понад 50 тис. грн.;

- на момент призначення субсидії має на банківському рахунку кошти, загальна сума яких перевищує 100 тис. гривень.;

- сім’я має заборгованість з оплати житлово-комунальних послуг, яка перевищує 340грн.;

- громадянин не повернув надміру перераховану ( виплачену) суму житлової субсидії за попередні періоди її одержання;

- перебував за кордоном сукупно більше 60 днів;

- за рік перед звернення за призначенням житлової субсидії купив іноземну валюту або банківські метали на суму понад 50 тис. грн.;

- має заборгованість по сплаті аліментів;

- володіє автомобілем, з дати випуску якого пройшло менше 5 років, або якщо сім’ї є більше одного автомобіля, з дати випуску якого пройшло менше 15 років;

- не навчався, не працював і не мав офіційного статусу безробітного за інформацією податкової та Пенсійного фонду;

- має у власності більше ніж одне житлове приміщення ( будинок, квартира), крім житла, яке розташоване на тимчасово окупованій території у Донецькій та Луганській областях, Автономній Республіці Крим і м. Севастополь, та у населених пунктах, що розташовані на лінії зіткнення, або житла, непридатного для проживання, що підтверджено відповідним актом.

Що стосується призначення субсидії на підставі рішень комісій, утворених органами місцевої влади та органами місцевого самоврядування, то з урахуванням внесених змін, у випадках, що раніше розглядалися комісіями, відтепер будуть призначатися органами соціального захисту населення самостійно на підставі наданих громадянами документів. Таким чином, усім цим домогосподарствам, які отримували субсидію за рішенням зазначених комісій, субсидія буде призначена на наступний період безпосередньо органами соціального захисту населення після розгляду заяви та декларації та надання інших документів, що надають право на отримання субсидії.

Звертаємо увагу! Громадянин несе відповідальність за подані відомості в заяві, декларації, інших документах, що вплинуть на встановлення права на призначення житлової субсидії та на визначення її розміру.