Дата: від до Скинути

Масляна — древнє слов'янське свято з численними звичаями, яке через століття дійшло до наших днів.

4 березня, починається святкування першого дня Масляної, яка відзначається протягом семи днів перед початком Великого посту, за сім тижнів до Великодня. В цьому році вона випадає на 4 - 10 березня. Здавна Масляна є символом приходу весни і асоціюється з млинцями та народними гуляннями. Так учні Новопилипівської школи відзначили відкриття Масляної.

15:49 04.03.2019

Вниманию получателей субсидии!

Уже в марте этого года стартует еще одна модель монетизации субсидий «живые» деньги для расчетов за коммунальные услуги, которые будут выплачиваться непосредственно получателям субсидий. Соответствующее постановление № 62 было принято Кабинетом Министров Украины от 6 февраля 2019 года. Параллельно будет действовать запущеная с января 2019  монетизация, которая предусматривает расчеты за потребленные услуги субсидиантами через «Сбербанк».   Так что все, кому назначена субсидия с 2018 года, получат в марте наличные для оплаты коммунальных услуг за февраль 2019 года. Соответственно в апреле придут средства для расчета за потребленные в марте услуги, в мае - за апрельскую «коммуналку».     Пенсионерам субсидия будет зачислена на карту Сбербанка или других банков, в которых они получают пенсию. Тем пенсионерам, которые получают пенсию по почте, субсидию принесут работники почты. То есть суммы субсидии февраля 2019 пенсионеры получат одновременно с пенсией за март 2019.  Получатели субсидии - не пенсионеры, для получения субсидии, должны начиная с 12 марта, обратиться в ближайшее отделение Сбербанка независимо от того являются ли они клиентами этого банка или нет. При себе необходимо иметь паспорт и идентификационный номер. Обращаем внимание, что после получения наличных, граждане самостоятельно оплачивают коммунальные платежи! В квитанциях за коммунальные платежи суммы субсидий отражены не будут, то есть в квитанции будут отражены полные суммы за потребленные услуги.    Итак, пенсионеры с 1 марта получат не только пенсию, но и выплату субсидии, если она назначена в 2018 году.

11:02 04.03.2019

Внимание!

ТОВ «Мирне С» проводит сверку расчетов по оплате коммунальных услуг. В случае выявления задолжности коммунальных платежей жильцами  более    2-х месяцев, ТОВ «Мирне С» предусматривает отключение водоснабжения отдельных абонентов, стояков и внутридомовых сетей!

09:37 28.02.2019

Фізична культура і спорт міцно прижились у селищі, а центром спортивних баталій стали спортивні майданчики нашої школи.

Так, 23 лютого спортивна дружна родина зібралась з нагоди Перших змагань, присвячених розіграшу Кубку Мирненської ОТГ з волейболу! На змагання приїхали команди з Вознесенської загальноосвітньої школи, Терпіннівського колегіуму "Джерело" та Новопилипівської загальноосвітньої школи.

14:52 25.02.2019

"Чарівна українська мова - одна з найдавніших мов світу"

21 лютого у дитячому садку "Джерельце" пройшли виховні заходи присвячені Міжнародному Дню рідної мови, які підготували та провели музичний керівник Бодряга О.Ю. та вихователі Леонтьєва Ю.М., Облещенко Ю.Ю., Кисельова Т.М., Никитенко О.В., Малько К.В. Усі присутні на заході разом з дітьми поринули у чудовий і прекрасний світ нашої рідної мови.

14:00 22.02.2019

"Герої не вмирають"

20 лютого у Новопилипівській школі пройшла урочиста лінійка, присвячена Героям Небесної Сотні та єдина класна година "Герої не вмирають".

10:02 21.02.2019

"Мова -це серце народа"

До Міжнародного дня ріної мови у Мирненській школі пройшов майстер-клас з виготовлення лепбуку, що провели вчитель інформатики Романенко О.В. та заступник директора з виховної роботи Бєляєва В.В. для учнів 5-6 класів. Впродовж уроку  команди учнів працювали над створенням "власного творіння"  - ігрового лепбуку "Мова моя калинова". Учасникам було запропоновано ряд конкурсів-завдань. Учасники впоралися із завданнями і створили лепбуки про мову, залишивши собі на згадку приємні моменти цієї зустрічі.

09:18 21.02.2019

"Кошки - настоящие антидепрессанты"

Учеными доказано, что иметь дома кота приятно и даже полезно!  В рамках международного Дня кота в Новофилипповской школе были проведены фотовыставка и конкурс детских рисунков "Мой любимец"

09:03 21.02.2019

"Час і досі не загоїв рани, цей одвічний біль Афганістану..."

15 лютого у Новопилипівській ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшла єдина класна година "Час і досі не загоїв рани, цей одвічний біль Афганістану..." Мета заходу: вшанування пам'яті учасників бойович дій на території інших держав.

08:14 21.02.2019