Безпечний інтернет в Астраханській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Мирненської селищної ради

Дата: 03.03.2021 11:34

Фото без опису

З 25 лютого по 2 березня в Астраханській ЗШ І-ІІІ ступенів Мирненської селищної ради були проведені виховні заходи щодо безпеки в інтернеті, у зв'язку з останніми подіями в Україні. Сумісно з вчителями інформатики Дуйловським В.В., Лахтіоновим І.С. та практичним психологом Дубиною К.О. проведені виховні години з 5 по 11 клас. Була проведена вікторина "Правила поведінки в інтернеті", розмальовка "Безпечний інтернет", також переглядали відео "Соціальні мережі і безпека в Інтернеті". Діти із задоволенням виконували задання, і засвоїли набуті знання. Щоб учні не забували про правила безпеки в інтернеті, на згадку вони отримали пам'ятки.