Начаты  весенние ремонтные работы дорог Мирненской ОТГ

Начаты весенние ремонтные работы дорог Мирненской ОТГ

Специалисты дорожники ремонтируют участки дороги  с. Тихоновка, направление от Тихоновки до Новофиллиповки через белый мост,  Сосновку. В плане весенних и летних работ ремонт дороги Новофиллиповка - Мирное, Новофиллиповка - Еленовка. Будет проведен ямочный ремонт улиц Новофиллиповки, улиц и дворов многоэтажек в Мирном. Вместе с дорожными работами, работники коммунальной  службы поселка проводят очистку придорожной территории от поросли, перерабатывают её на дрова, и бесплатно завозят нуждающимся жителям сёл громады.

08:46 12.03.2020

«Поезії про професії»

«Усі професії важливі, усі професії потрібні!» Під таким гаслом  пройшов виховний захід у 5-А класі Мирненського ОЗ ЗСО І-ІІІ ступенів «Інтелект» МСР. У формі гри школярі дізналися багато цікавого про різні спеціальності та склали квітку професій. Діти спробували себе у ролі журналістів, коли брали інтерв’ю, визначали уформі гри «Крокодил» по певним ознакам професію. Такі заходи допомагають дітям орієнтуватися у світі професій, вчать цінувати працю, поважати труд своїх батьків.

15:22 10.03.2020

"Ох, уж эти женщины"

8 Марта для женщин села Тихоновка был проведён концерт - огонек, " Ох, уж эти женщины" с играми, конкурсами и караоке. Женщин приехал поздравить староста Виктор Станиславович Федорченко. Праздничная атмосфера, красивые песни, стихи и поздравления подарили женщинам незабываемые впечатления.

10:31 10.03.2020

С праздником, дорогие женщины!!!

Дорогие женщины! В этот прекрасный, весенний день всегда испытываешь особые чувства! Пробуждение природы, таинство рождения, - начало жизни и познания любви и счастья, сохранения семейного очага и заботы о детях! Всё это природа хранит в Ваших сердцах - именно оттуда берут начало истоки мироздания - делающих мир чище и добрее!!!  Поздравляем Вас и желаем огромного счастья быть любимой и дарить любовь - держа в своих ладонях этот хрупкий мир, - оберегая его и продолжая жизнь! С ПРАЗДНИКОМ, ДОРОГИЕ ЖЕНЩИНЫ!                                      С уважанием, Ю.Радьков.

16:18 08.03.2020

Конкурс «Міс Школа»

6 березня 2020 року в Новопилипівській філії I-III ступенів відбулося свято краси, ніжності та весни «Міс Школа». Участь в цьому конкурсі взяли 7 дівчат, з 5-го по 11-й клас, це неймовірні красуні: Аверіна Ярослава, Ярмоленко Дарина, Федорченко Поліна, Філіпова Ганна, Дубініна Катерина, Ющигіна Лілія та Гладишева Оксана. Вони брали участь у 8 конкурсах, показуючи свою грацію, таланти, ерудованість та почуття стилю. За фінальною оцінкою: II-ю віце Міс Школи стала – Дубініна Катерина;  I віце Міс Школи – Ющигіна Лілія; Міс Школи – Федорченко Поліна. Вітаємо наших красунь, та бажаємо всім дівчатам, сестрам, мамам та бабусям гарного настрою та більше щасливих моментів в житті.

17:02 07.03.2020

В преддверии праздничного дня 8 марта!

Вместе с тёплой погодой и хорошим настроением, весна принесла любимый всеми женский праздник 8 марта. В преддверии праздничного дня Голова Мирненского   поселкового совета Радьков  Ю.И. , председатель ветеранской организации Наливайко М.Ф., директор дома культуры Гасан Ю.И., окружили заботой и вниманием тех женщин которые долгое время трудились на благо посёлка , а сейчас по состоянию здоровья не выходят из дома. Пожелали им чудесных дней наполненных  радостными событиями, красивыми словами, любовью  и душевностью, чтобы близкие окружали их теплом и нежностью. Подарили им сладкие и вкусные подарки.

11:49 07.03.2020

Весна! Це прекрасна пора року відкриває жіноче свято.

2-5 березня 2020 року в ДНЗ «Джерельце» пройшли ранки, присвячені Міжнародному жіночому Дню 8 березня. В ці дні до діток на святкові виступи прийшли мами і бабусі, яких синочки та донечки, привітали піснями, таночками, віршами та подарунками, зробленими своїми руками. Свята, безумовно, вдалися і привнесли в життя дитячого садочку атмосферу весняної радості і щастя.

14:15 05.03.2020

Плакат співпраці «Тарас Шевченко»

4 березня 2020 року  ДНЗ «Джерельце» приєдналось до спільноти «Всеосвіта», прийнявши участь у створенні плаката співпраці «Тарас Шевченко».  Педагоги та діти старшої групи з великим задоволенням виконали творче завдання, що дало змогу розширити знання про народного поета України Тараса Григоровича Шевченка.

20:45 04.03.2020

29 лютого в селі Новопилипівка проводжали Масляну!

29 лютого в селі Новопилипівка відбулось святкування театралізованого свята "Широка Масляна". У народі це сято асоціюється з смачними печеними млинцями та веселими гуляннями. Мета таких масових заходів полягола у тому, щоб рзбудити весну від сну і прогнати геть зиму. Святкову атмосферу на гулянні створювали праціники та аматорськи колективи Новопилипівського будинку культури.Вони внесли яскравість і колорітність у свято, розважали гостей веселими піснями, запальними танцями та іграми для дітей. Всіх гостей зустричали запашними млинцями, пирогами та різними смаколиками. Народне гуляння завершилось вже традиційним спаленням опудала. Вважалося, що разом зі спаленням люди позбавляються від всіх негараздів і напастей, які супроводжували їх у минулому. Попереду - весна, а з нею нові зустрічі й свята,сподівання, надії, задуми.

20:38 03.03.2020