A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Мирненська селищна об`єднана територіальна громада
Запорізька область, Мелітопольський район

Новини

День Дружби у пришкільному таборі «Сонечко»

10 червня вихователі пришкільного оздоровчого табору  Мирненської школи провели для дітей виховну годину «З чого починається дружба і вміння дружити», тренінг на тему : «Який я? Який ти?». Справжнім святом для дітей стало проведення квесту-гри «Стежками дружби».

08:26 11.06.2019

Мовний майданчик “Butterflies”

Вже п’ятий рік на початку літа в нашій школі працює мовний майданчик “Butterflies” / «Метелики», де з учнями працюють вчителі англійської мови. Цього року до його складу входили учні 4-5 класів. Заняття в таборі були присвячені проектній діяльності над темою «Animals» / «Тварини». Діти представляли своїх домашніх улюбленців, розповідали про диких тварин і, навіть, малювали і презентували  вигаданих створінь; згадували та вивчали лексику, необхідну для опису тварин та їхніх вмінь, співали пісні та грали в ігри. Щоб відвідування майданчику було не тільки пізнавальним, але й цікавим, було організовано поїздку до кінотеатру для перегляду мультфільму «Таємне життя домашніх тварин - 2» та екскурсію до Лісомисливського господарства, де працівники підприємства ознайомили дітей з різновидами фазанів та видами дерев, які можна побачити в нашій місцевості.

15:20 10.06.2019

Ділова зустріч з представниками Запорізького Центру розвитку місцевого самоврядування.

5 червня у приміщенні селищної ради відбулась ділова зустріч між представниками Мирненської селищної ради та представниками Запорізького  Центру розвитку місцевого самоврядування. В ході зустрічі були обговорені питання про участь Мирненської селищної ради у державних Проектах щодо виділення державних коштів на розвиток соціальної інфраструктури Мирненської ОТГ та розробці стратегій розвитку громади, із залученням зарубіжних партнерів, які мають позитивний досвід впровадження реформи в європейських країнах у співпраці з громадами.

14:31 06.06.2019

Ось і усміхнувся нам сонечком червень.

3  червня на шкільному майданчику панував життєрадісний настрій і доброзичлива атмосфера, бо для цього була вагома причина: 1 червня відзначався Міжнародний день захисту дітей. Наші діти - веселі й грайливі, сумні й смішні, іноді не за віком серйозні, наповнюють наше життя змістом, приємними турботами. В цей святковий день діти посміхалися, весело грали, пісні співали і танцювали.

08:18 05.06.2019

Отчетный концерт творческих коллективов Мирненского Дома культуры.

31 мая на сцене  поселкового совета прошел отчетный концерт творческих коллективов Мирненского Дома культуры. Свое творчество представили: старшая акробатическая группа «Мираж», средняя акробатическая группа «Непоседы», вокальная группа «Звездочка», и танцевальные коллективы ДК. Концерт собрал большое количество жителей поселка, среди них были родители, родственники, друзья. Коллективы вызвали особый отклик среди присутствующих гостей: им аплодировали, воодушевленно подпевали, кто-то подтанцовывал. Закрыл концерт голова Мирненского поселкового совета Радьков Ю.И., наградив почетными грамотами  все коллективы ДК и их руководителей. Отдельно поблагодарил  родителей участников, которые принимали непосредственное участие и оказывали не заменимую помощь в  культурном развитии и воспитании наших детей. Праздник закончился дискотекой.

19:52 01.06.2019

31 травня відбулися урочистості з нагоди закінчення навчального року у школах Мирненської ОТГ.

На урочистій лінійці був присутнім і Мирненський селищний голова Радьков Ю І.  Вітаючи всіх з святом останнього дзвоника, голова висловив вдячні слова всім, хто доклав свої зусилля, щоб вдосконалити навчально-виховний процес, привітав випускників і побажав  їм доброї дороги в дорослому житті, а учням гарного літнього відпочинку.

18:26 01.06.2019

Выполнение предвыборных обещаний.

Голова Мирненского поселкового совета Радьков Ю.И. при объединении громад обещал  жителям с. Новофилипповка и с. Тихоновка, что в селах будут установлены игровые детские площадки и  автобусные остановки. В настоящее время современные площадки и остановки приобретены, которые будут установлены в июне. Кроме этого планируется благоустройство центральной площади возле Новофилипповского Дома культуры с установкой фонтана без расхода бюджетных средств.

08:20 28.05.2019

22.05.2019 року в дошкільному начальному закладі були проведені загальні батьківські збори.

      На зборах були присутні батьки дітей, колектив ДНЗ «Джерельце», голова бюджетної комісії Мирненської селищної ради Федорченко В.С., секретар Мирненської селищної ради Зданевич О.В., які  заслухали звіт завідувача ДНЗ «Джерельце»  Дудлі Н.О. перед колективом  та громадськістю. Були обговорені наступні питання:

13:39 27.05.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора