Мирненська селищна об`єднана територіальна громада
Запорізька область, Мелітопольський район

Останні новини

29 лютого 2019 року у приміщення селищної ради відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, житлово-комунального господарства та комунальної власності, підприємництва та транспорту.

15:46 29.01.2019

"Підкова на щастя"

11 січня у ДНЗ "Джерельце" пройшов майстер-клас для вихователів на тему: "Підкова на щастя", який підготувала і провела вихователь-спеціаліст Облещенко Ю.Ю. Метою майстер-класу, було передати особистий професійний досвід у сфері творчої і педагогічної діяльності. Підвищити професійну майстерність педагогів у процесі освоєння досвіду виготовлення оберігу "Підкова на щастя".

10:18 29.01.2019

Майстер-клас для батьків

У Мирненському ДНЗ "Джерельце" пройшов майстер-клас для батьків по виготовленню ляльки-мотанки.

14:12 28.01.2019

Увага!

Змінено рахунки для обліку доходів бюджету Мирненської селищної об`єднаної територіальної громади

11:02 09.01.2019