A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Мирненська селищна об`єднана територіальна громада
Запорізька область, Мелітопольський район

Новини

Акція «Зелена весна»

20 квітня колектив школи разом з учнями взяли активну участь в акції "Зелена весна". Вже не перший рік існує  прекрасна традиція — збиратися на толоку і гуртом наводити лад у школі. Озброївшись граблями, лопатами, віниками і сапами, всі дружно, з неабияким ентузіазмом, взялись за  роботу. Всі працювали активно і жваво, за декілька годин навели чистоту і порядок,  посадили більше 50 саджанців молодих дубів.  Сил не шкодував ніхто – ні учні, ні їхні вчителі, ні батьки.  Всі учасники  отримали приємне відчуття задоволення від здійснення доброї справи. Цей «трудовий десант» ще більше згуртував всіх і вкотре переконав, що разом ми – сила, яка може все!»  Висловлюємо щиру вдячність колективу школи, учням, батькам.

08:38 22.04.2019

Роль вчителя у профілактиці шкільного булінгу.

19 квітня 2019 року у школі відбулося незвичайне та дуже важливе засідання педагогічної ради « Роль вчителя у профілактиці шкільного булінгу». Для вивчення визначеного питання було створено творчу групу, до складу якої увійшли  заступник директора з виховної роботи Бєляєва В.В. та практичний психолог Кукушкіна Г.П. Педраду було проведено у формі тренінгу-практикуму. Робоча група  доклала зусиль, щоб перетворити засідання на цікаве обговорення проблем виховання учнів школи та попередження випадків у шкільному житті, пов’язаних з булінгом. В ходы тренінгу педагогами школи був зроблений лепбук «Булінг: питання і відповіді»

08:37 22.04.2019

Розширене засідання колегії Департаменту освіти

18 квітня 2019 року на базі Опорного закладу загальної середньої освіти Розумівської школи Долинської сільської ради Запорізького району відбулося розширене засідання колегії Департаменту освіти і науки облдержадміністрації з питання «Реалізація Концепції «Нова українська школа» у закладах загальної середньої освіти області у 2018 році та завдання щодо її подальшого впровадження у 2019/2020 навчальному році». До участі в роботі колегії були запрошені заступник голови облдержадміністрації Гугнін Е.А., заступники голів райдержадміністрацій, міських голів, голів об’єднаних територіальних громад; начальники районних, міських відділів та управлінь освіти, молоді та спорту, представники органів управління освітою об’єднаних територіальних громад; керівники шкіл-інтернатів та закладів вищої освіти. Для участі у засіданні колегії були запрошені методист гуманітарного відділу Мирненської селищної ради Строкань Н.О. та директор школи Назаренко С.Б. Подяки  Департаменту освіти  оголошено  колективу Мирненської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  та директору школи Назаренко С.Б. за створення сучасного освітнього простору Нової української школи, активну життєву позицію, щодо реформування освіти в Україні. Подяки колективу та директору школи вручив на засіданні педагогічної ради 19 квітня Мирненській селищний голова Радьков Ю.І. Він також побажав колективу  нових успіхів та процвітання.

20:46 20.04.2019

12 квітня у Мирненській селищній раді була розпочата робота по озелененню смт Мирне.

Керівництвом  ДП «Мелітопольське лісомисливське господарство» було виділено більш 50 дерев  липи, ялівця, туї. У благоустрою селища із задоволенням прийняли участь діти 9 класу Мирненської ЗШ, які разом з учителями, працівниками ТОВ «Мирне С» та робітникам  ДП «Мелітопольське лісомисливське господарство» висадили дерева на прибудинковій території  по вул. Центральній, 15  та   скверу, що знаходиться всередині будинків цієї вулиці. Мирненська селищна рада планує створити комфортні, естетично привабливі двори, сквери та парки із зонами відпочинку для мешканців та гостей селища.

11:40 15.04.2019

Старшая акробатическая группа «Мираж» Мирненского ДК показала высокий уровень подготовки на Международном фестивале циркового искусства в г. Запорожье.

Море позитива, хорошее настроение и 2 место привезли девчонки старшей акробатической группы «Мираж» с Международного фестиваля циркового искусства, который проходил 11 и 12 апреля в городе Запорожье. Поздравим наших победителей! 

08:52 15.04.2019

Допомога багатодітним сім'ям у 1700 гривень з 1 квітня 2019 року

            З 1 квітня 2019 року в Україні збільшується допомога багатодітним сім’ям. Уряд виплачуватиме батькам на кожну третю і наступну дитину щомісяця 1 700 грн. Виплати здійснюватимуться до тих пір, поки дитині не виповниться 6 років...

10:44 08.04.2019

Що потрібно пам’ятати про монетизацію субсидій!

У цьому році Урядом запроваджено дві моделі монетизації субсидій: безготівкова грошова форма і готівкова форма. Для громадян, які звернулися за призначенням житлової субсидії до 31 грудня 2018 року, тобто, отримують вказаний вид соціальної допомоги з жовтня минулого року, запроваджено готівкову форму надання субсидій...

08:57 02.04.2019

27.03.2019 р. в ДНЗ "Джерельце" був проведений практичний семінар для вихователів.

Відповідно до річного плану роботи на 2018/2019 навчальний рік в ДНЗ «Джерельце» 27.03.2019 р. був проведений практичний семінар для вихователів  «Праця як важливий засіб ранньої соціалізації дитини», в рамках якого пройшла інтерактивна ділова гра з педагогами на тему: "Трудове виховання як важливий засіб ранньої соціалізації дітей дошкільного віку". Сучасні дорослі, а за ними й діти часто, на жаль, сприймають працю як засіб матеріального забезпечення, тяжкий обов'язок або ж нудну повинність. Тому завдання дошкільного закладу допомогти вихованцям відчути радість праці, навчитися цінувати її красу. Для цього маємо наповнити життя дітей цікавою, різноманітною, корисною роботою на благо собі й іншим. А ефективність трудового виховання значною мірою залежить від того, чи усвідомлюють педагоги весь виховний і розвивальний потенціал дитячої праці та чи правильно її організовують. Привернути увагу педагогів до цієї проблеми, розглянути її під різними кутами зору, а також спонукати їх до власних об'єктивних висновків допомогла наша ділова гра. Метою гри було:  активізувати знання педагогів з питань трудового виховання; з'ясувати ступінь підготовленості педагогів до реалізації завдань трудового виховання і стимулювати їх до самоосвіти; сприяти підвищенню рівня професійної майстерності; спонукати до творчого самовираження та самовдосконалення.

18:27 28.03.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора