Дата: від до Скинути

Тиждень української мови та літератури у Новопилипівській філії Мирненського ОЗ ЗСО I-III ст.

На початку  листопада  у Новопилипівській філії Мирненського ОЗ ЗСО I-III ст.  вчителями – словесниками  був організований і проведений Тиждень української мови та літератури. Саме 9 листопада наша країна відзначає День української писемності та мови.

08:34 18.11.2019

З 11.11. по 15.11. 2019 року в ДНЗ «Джерельце» пройшов Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності дитини  «Бережімо себе, діти»

З 11.11. по 15.11. 2019 року в ДНЗ «Джерельце» пройшов Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності дитини «Бережімо себе, діти»

Метою проведення «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності  дитини» є поліпшення якості навчально-виховної роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя; пропаганда здорового способу життя серед дітей та батьків; вироблення у дітей дошкільного віку умінь та навичок, щодо захисту свого життя і здоров’я під час надзвичайних ситуацій.

08:29 18.11.2019

13 ноября в Мирненском ДК для людей старшего поколения прошло мероприятие, под названием «Дом, где согреваются сердца»

Во время этой встречи члены клуба «Калинонька» делились своими воспоминаниями, рецептами интересных блюд, пели песни и задорные  частушки. Гости участвовали в конкурсах «Угадай мелодию», «Какая это песня?», за что получали памятные призы. Мероприятие прошло в тёплой и дружественной атмосфере. Все расходились в приподнятом настроении, выразив слова благодарности организаторам мероприятия, за теплый и искренний прием в стенах любимого ДК.

11:14 15.11.2019