Цього року запоріжцям було вже видано майже 200 ваучерів на навчання

Дата: 18.07.2024 12:23

Фото без опису

«Як ніколи важливою і актуальною наразі є можливість підвищення конкурентоспроможності людей на ринку праці. В цьому може допомогти ваучер на навчання від Державної служби зайнятості.

Отримати ваучер можуть зокрема:

•  Особи віком 45 +

•  Учасник(ця) бойових дій

•  Особа з інвалідністю

•  Внутрішньо переміщена особа

•  Звільнений(а) з військової служби

•  Особа з встановленим фактом позбавлення особистої свободи внаслідок збройної агресії проти України

•  Особа, яка отримала поранення, контузію, каліцтво або захворювання в період воєнного стану в Україні або окремих її місцевостях під час служби, трудової та іншої діяльності, проживання на відповідній території.

Вартість ваучера на сьогодні складає 30280 грн. Фінансова підтримка для  визначених законодавчо категорій українців у вигляді ваучеру допоможе здобути такі освітньо-кваліфікаційні рівні як: кваліфікований робітник, фаховий молодший бакалавр, бакалавр та магістр».

Серед найпопулярніших професій і спеціальностей:

• психологія;

• соціальна робота;

• медсестринство;

• менеджмент та підприємництво.

Вже розпочалася вступна кампанія у закладах освіти. Тож заявку для отримання ваучера можна подати онлайн або звернутися до найближчого центру зайнятості.

Докладно про ваучер на навчання за посиланням.

За консультаціями та роз'ясненнями ви можете звернутися в найближчий центр зайнятості або до нашого Contact-центрі ЗОЦЗ за номером 0 800 33 67 28 або на Телеграм Підтримка