ЗАВЕРШИЛАСЯ РЕЄСТРАЦІЯ КОМАНД НА УЧАСТЬ У ПРОЄКТІ «ПЛІЧ-О-ПЛІЧ ВСЕУКРАЇНСЬКІ ШКІЛЬНІ ЛІГИ»

Дата: 05.02.2024 13:58

Фото без опису

В Запорізькій області завершилася реєстрація для участі у проєкті «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги», який реалізується за ініціативи Президента України Володимира Зеленського.

Діти активно готуються до змагань, аби довести свою першість спочатку на обласному, а потім й на загальнонаціональному рівні. Очільник Запорізької ОВА Юрій Малашко разом з амбасадоркою програми в Запорізькій області Оленою Аксьоновою відвідав тренування команд, які проходять на базі одного з освітніх закладів. Учні візьмуть участь у змаганнях одразу в декількох видах спорту, зокрема баскетболі, волейболі та футзалі.

• Юні спортсмени вже підготували логотипи команд та готові демонструвати свої навички та таланти. Змагання між школами Запорізького краю розпочнуться вже 5 лютого. Наші хлопці та дівчата неймовірно талановиті та будуть викладатись на повну.  Разом переможемо! - наголосив Юрій Малашко.