ШЛЯХЕТНИЙ ЮВІЛЕЙ

Дата: 02.02.2022 11:06

2 лютого поважний ювілей, 70-річчя від дня народження, відзначає директор КЗ «Центр культури та дозвілля» Мирненської селищної ради, Фтіц Володимир Семенович. І це не тільки  особисте свято, адже все життя ювіляр присвятив людям, віддавши кожному частинку своєї душі.

Володимир Семенович на протязі життя прищеплював  людям любов до культури, природи рідного краю, до рідної землі.

Шановний Володимир Семенович! Вітаємо Вас із ЮВІЛЕЄМ! Бажаємо, щоб молодеча енергія і зріла мудрість ніколи не зраджували Вас, а тепло Вашої душі поверталося б до Вас людським добром і турботою. Нехай готовність прийти на допомогу в скрутну хвилину радує Ваших близьких, а Ваша доброта продовжує робити цей світ світлим і чистим. Нехай Господь дарує Вам ще багато світлих днів і щасливих років!