Звіт поліцейського офіцера Мирненської селищної територіальної громади за 2021 рік

Дата: 12.01.2022 15:49

Поліцейський офіцер громади Боровик Є.О. звітував про проведену роботу за 2021 рік.

Хотілося відмітити, що основними завданнями   є заходи по профілактиці правопорушень, охороні публічного порядку і забезпечення громадської безпеки, боротьбі зі злочинністю, пияцтвом, наркоманією, роботі з особами, які допускають правопорушення у сфері сімейно-побутових відносин, неповнолітніми правопорушниками, батьками та особами, що їх замінюють, які негативно впливають на виховання дітей.

В основу нового підходу до діяльності поліції покладена те, що поліцейська діяльність має здійснюватися відповідно до потреб населення та на основі партнерських відносин з ним. Поліція працює з метою розв’язання соціальних проблем. Рівень довіри населення до поліції є основним критерієм ефективності діяльності органів і  поліцейського офіцера громади.