Мирненська селищна об`єднана територіальна громада
Запорізька область, Мелітопольський район

ОСІННІЙ ПРИЗОВ ГРОМАДЯН 2021 року

Дата: 23.12.2021 14:06
Кількість переглядів: 772

В Україні продовжується осінній призов громадян до лав Збройних сил України. Перші відправлення до війська відбулося 5 жовтня, завершиться призов 21 грудня.

Як зазначається, Кабінет Міністрів встановив чисельність майбутніх строковиків у кількості 13 575 осіб, із них: до лав ЗСУ - 6 500 осіб, Національної гвардії - 4 775 осіб, Державної прикордонної служби - 1 700 осіб, Державної спеціальної служби транспорту - 600 осіб.

Загальний обсяг видатків у сумі 71,1 млн грн для проведення призову буде здійснюватися у межах відповідних бюджетних призначень. Для призову до Збройних сил України виділено 34,1 млн грн, Нацгвардії - 25,0 млн грн, Держприкордонслужби - 8,9 млн грн, Державної спеціальної служби транспорту - 3,1 млн грн.

На строкову військову службу у жовтні-грудні 2021 року призиваються громадяни України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 18 років, та старші особи, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.

Проведення призову на строкову військову службу до Збройних сил України забезпечує співвідношення частки військовослужбовців-строковиків до частки військовослужбовців за контрактом 15:85%. Таким чином, частка строковиків у загальній чисельності війська з кожним роком продовжуватиме зменшуватись, за інформацією Генштабу.

Відповідно до вимог законодавства України, з території Мирненської громади  3 громадян призвані до лав строкову військову службу до Збройних сил України.

Крім того, відстрочка від призову на строкову військову службу надана 14 громадянам за сімейними обставинами, та за станом здоров’я.

За указом Президента, призвані до ЗСУ та інших військових формувань строковики не залучаються до виконання бойових завдань в районі проведення операції Об’єднаних сил.Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора