29 лютого в селі Новопилипівка проводжали Масляну!

Дата: 03.03.2020 20:38

29 лютого в селі Новопилипівка відбулось святкування театралізованого свята "Широка Масляна". У народі це сято асоціюється з смачними печеними млинцями та веселими гуляннями. Мета таких масових заходів полягола у тому, щоб рзбудити весну від сну і прогнати геть зиму. Святкову атмосферу на гулянні створювали праціники та аматорськи колективи Новопилипівського будинку культури.Вони внесли яскравість і колорітність у свято, розважали гостей веселими піснями, запальними танцями та іграми для дітей. Всіх гостей зустричали запашними млинцями, пирогами та різними смаколиками. Народне гуляння завершилось вже традиційним спаленням опудала. Вважалося, що разом зі спаленням люди позбавляються від всіх негараздів і напастей, які супроводжували їх у минулому. Попереду - весна, а з нею нові зустрічі й свята,сподівання, надії, задуми.