Мала Академія Наук гостинно відкриває двері

Дата: 26.02.2020 07:36

Щороку Мала Академія Наук гостинно відкриває двері для свої юних академіків. Учні пробують себе в ролі науковців, дослідників, ораторів. Вивчають роботи видатних вчених, роблять свої власні відкриття, захищають їх, виступаючи з доповідями перед серйозним журі. В цьому навчальному році в Малій Академії Наук нашу школу представляла учениця 11 класу Худина Ольга, яка разом зі своєю вчителькою та науковим керівником Устюговою Ольгою Олександрівною підготувала наукову роботу з англійської мови.  23 лютого в Запорізькому національному університеті відбувся другий (обласний) етап захисту наукових робіт учнів-членів МАН, де наша учениця посіла почесне третє місце.  Вітаємо переможницю та її вчительку і бажаємо подальших успіхів та наснаги на науковій ниві!