акція «Подаруй дитині книгу»

Дата: 17.02.2020 09:40

14 лютого 2020 року у дитячому садку «Джерельце» пройшла благодійна акція «Подаруй дитині книгу» до Міжнародного дня дарування книг.

Мета акції: поповнення фонду книжкового куточка в групі дитячою пізнавальною і художньою літературою.

Завдання акції: формування бережливого ставлення до книги, виховання почуттів гуманізму і благодійності.

Більшість батьків з радістю відгукнулися на акцію, багато хто з них принесли не одну, а кілька книг.

Від імені вихователів і дітей висловлюємо велику подяку всім батькам, які прийняли активну участь в цій акції.