2 ЛЮТОГО - ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ВОДНО-БОЛОТНИХ УГІДЬ.

Дата: 05.02.2020 14:22

Ця дата покликана звернути увагу громадськості і Урядів різних країн світу на цінність водно-болотних угідь для підтримки екологічної рівноваги на нашій планеті. 2 лютого 1971 року у м.Рамсарі (Іран) була підписана Конвенція про водно-болотні угіддя, день її підписання в 1997 році оголошений Всесвітнім днем водно-болотних угідь.

Так, 4 лютого на базі Мирненського ОЗ ЗСО І-ІІІ ст. «Інтелект», для учнів 7 класу проведений екологічний урок «Водно-болотні угіддя і біорізноманіття».  Працівниками ДП «Мелітопольське ЛМГ» створена цікава та пізнавальна презентація, на питання учнів відповідав головний мисливствознавець Ніколаєв В.А. Діти дізналися про передумови підписання Конвенції в м. Рамсарі, школярів ознайомили із водно-болотними угіддями, що є на території Запорізької області та в Україні. Окремо зупинилися на цьогорічній темі та розповіли більш детально про рослини і тварини, що характерні для водно-болотних угідь.

Для закріплення отриманих знань провели цікавий інтерактив. Діти вибирали запитання та спільно давали на них відповіді.