З 11.11. по 15.11. 2019 року в ДНЗ «Джерельце» пройшов Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності дитини «Бережімо себе, діти»

Дата: 18.11.2019 08:29

Метою проведення «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності  дитини» є поліпшення якості навчально-виховної роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя; пропаганда здорового способу життя серед дітей та батьків; вироблення у дітей дошкільного віку умінь та навичок, щодо захисту свого життя і здоров’я під час надзвичайних ситуацій.

15.11.2019 року - проведено практичне відпрацювання заходів з евакуації дітей з приміщення дитячого садка.
На протязі тижня вихователями було підготовлено та проведено ряд заходів. На нашу думку, вихованці усвідомили необхідність дотримуватися правил безпечної поведінки в повсякденні.