22 жовтня відбувся урочистий захід «Пам'ять жива та нетлінна», присвячений визволенню м. Мелітополя.

Дата: 24.10.2019 10:27

Майже не лишилось серед нас тих, хто по осінньому бездоріжжю 1943 року звільняв нашу землю від окупантів. Учні  школи та вчителі  зібралася, щоб віддати належну шану воїнам-визволителям нашого міста, що піднялись на бій з фашизмом, усім тим, хто кував перемогу, працюючи на заводах і фабриках, у наукових установах, на ланах і фермах, хто боровся із ворогом у партизанських загонах і підпіллі, у Русі Опору за межами Батьківщини, хто не скорився і загинув у концентраційних таборах.

Свято підготувала педагог-організатор Гунчак І.В. Активну участь в заході взяли учні 8-А,8-Б та 10 класів. Також на святі були присутні представники 5-11 класів, вчителі школи . За традицією почесними гостями були ветерани війни, які вкотре з радістю завітали в гості до школярів. Присутні дізналися про історичні події вересня-жовтня 1943р. на Мелітопольщині, ознайомилися з презентацією « Пам`ять жива», переглянули кіносюжет про реконструкцію штурму  німецької  оборонної лінії «Вотан». Пісні  та танці у виконанні учнів щколи помітно схвилювали присутніх на святі.