Жовтень на порозі - «дітки» дуба на дорозі!

Дата: 18.10.2019 13:09

Осінь - це пора врожаю, а лісівники починають збирати свій лісовий врожай. Саме восени у Новопилиіпвському лісівників розпочалася пора заготівлі насіння дуба – жолуді. Заготівля якісного посівного матеріалу сьогодні – запорука здорового насадження в майбутньому. За доброю традицією , учні Новопилипівської філії Мирненського ОЗ ЗСО I-III ст. долучилися до щорічної акції збору насіння «Жолудь». Школярі відповідально ставляться до таких своїх «лісових доручень» . І учні, і вчителі завжди радо відгукуються на прохання лісіництва долучитися до буденної , але такої потрібної роботи. Лісівників порадував цьогорічний врожай насіння дуба, та ми сподіваємося , що згодом наші нащадки будуть насолоджуватися тихим шелестом молоденьких дубів!