Дата: 21.09.2019 12:17

Про початок процедури розгляду та врахування пропозиції громадськості щодо визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки до проекту містобудівної документації "Генеральний план с.Новопилипівка Мелітопольського району Запорізької області. Оновлення з розширенням меж населеного пункту та Плану   зонування с.Новопилипівка Мелітопольського району Запорізької області" (завантажити).

Громадськість має право надати зауваження та пропозиції щодо визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту містобудівної документації–«Генеральний план с. Новопилипівка Мелітопольського району  Запорізької області. Оновлення з розширенням меж населеного пункту та Плану зонування с. Новопилипівка Мелітопольського району  Запорізької області».

Пропозиції та зауваження подаються до Мирненської селищної ради Мелітопольського району Запорізької області за адресою: (72350, Запорізька область, Мелітопольський район, смт. Мирне, вул. Олега Олексенка, 14, відповідальна особа Федорченко В.В. - 096-52-10-490,  melmirnoe@ukr.net)