Святкування 76-Ї річниці визволення сіл Новопилипівка і Тихонівка від німецько-фашистських загарбників

Дата: 16.10.2019 11:52

Щороку 13 – 14 жовтня в селах Новопилипівка і Тихонівка відзначається знаменна дата, присвячена  Дню визволення сіл від німецько-фашистських загарбників. Мітинг розпочався біля пам’ятників загиблим воїнам. Голова Мирненської селищної ради Радьков Ю.І. та в.о. старости Федорченко В.С.  звернулись до присутніх з привітанням та вшанували память хвилиною мовчання.  Урочисті заходи були продовжені святковим  концертом у Новопилипівському та Тихонівському Будинках культури. Після чого усі присутні пригощались солдатською кашею.

Адміністрація Мирненської селищної ради висловлює щиру подяку за організацію та святкування  Дня визволення сіл від німецько-фашистських загарбників, а саме: Кунаєвій Ользі Павлівні, Селівановій Любові Василівні, Ющігіній Оксані Миколаївні і Ковальовій Олесі Миколаївні.

Фото без опису