Про тих, чия професія від Бога…

Дата: 07.10.2019 14:44

З нагоди професійного свята  Дня працівника освіти, що в Україні відзначається у першу неділю жовтня,  2 жовтня у палаці культури «Дніпроспецсталь» відбулось урочисте свято, на якому були відзначені кращі освітяни запорізького краю.

На свято вшанування кращих освітян області була запрошена вчитель української мови та літератури Мирненського ОЗ ЗСО І-ІІІ ступенів «Інтелект» МСР Фадєєва Т.А.

На церемонії нагородження директор Департаменту Тетяна Озерова вручила Фадєєвій Т.А. Почесну відзнаку МОН України – нагрудний знаки “Василь Сухомлинський”

Колектив закладу від щирого серця вітає Тетяну Анатоліївну Фадєєву!

Хай гараздами буде засіяне Ваше життя, любов’ю зігріте серце, радістю переповнена душа!

Щоб у Вашу домівку гомінливим щебетом залітало щастя, здоров’я, благополуччя і залишалось там на багато – багато років!