Мовний майданчик “Butterflies”

Дата: 10.06.2019 15:20

Вже п’ятий рік на початку літа в нашій школі працює мовний майданчик Butterflies” / «Метелики», де з учнями працюють вчителі англійської мови. Цього року до його складу входили учні 4-5 класів. Заняття в таборі були присвячені проектній діяльності над темою «Animals» / «Тварини». Діти представляли своїх домашніх улюбленців, розповідали про диких тварин і, навіть, малювали і презентували  вигаданих створінь; згадували та вивчали лексику, необхідну для опису тварин та їхніх вмінь, співали пісні та грали в ігри. Щоб відвідування майданчику було не тільки пізнавальним, але й цікавим, було організовано поїздку до кінотеатру для перегляду мультфільму «Таємне життя домашніх тварин - 2» та екскурсію до Лісомисливського господарства, де працівники підприємства ознайомили дітей з різновидами фазанів та видами дерев, які можна побачити в нашій місцевості.