31 травня відбулися урочистості з нагоди закінчення навчального року у школах Мирненської ОТГ.

Дата: 01.06.2019 18:26

На урочистій лінійці був присутнім і Мирненський селищний голова Радьков Ю І.  Вітаючи всіх з святом останнього дзвоника, голова висловив вдячні слова всім, хто доклав свої зусилля, щоб вдосконалити навчально-виховний процес, привітав випускників і побажав  їм доброї дороги в дорослому житті, а учням гарного літнього відпочинку.

Директор школи  - Назаренко С.Б., привітала всіх учні в та батьків із фіналом начальних занять. Разом із тим, вона наголосила, що на цьому робота школи не закінчується, і протягом наступних двох тижнів буде працювати шкільний табір, тож той, хто вирішив провести цей час в стінах рідної школи зможе весело та гарно розпочати свій відпочинок, а заразом при школі діятиме і тижневий мовний майданчик, тож охочі діти зможуть в ігровій формі вдосконалити свої знання з англійської мови.

Під час урочистої лінійки були відзначені найкращі учні, вчителі -  всі, хто не був байдужим до життя школи протягом року.