Запорізька область, Мелітопольський район

"Гра за шість очок"

Дата: 02.05.2019 11:33
Кількість переглядів: 631

27 квітня 2019 року відбувся черговий тур 21-ї відкритої першості Мелітопольського району з футболу у сезоні 2018-2019р.р. Футбольна команда Мирненської ОТГ грала на виїзді з командою «Шахтар» (м. Мелітополь), яка знаходилась на другому місці турнірної таблиці...

Гра проходила на стадіоні ДЮСШ №3. Перший тайм проходив с невеликою перевагою «Шахтаря», але наші футболісти змогли зрівняти рахунок і на перерву гравці пішли з рахунком 2-2.

Другий тайм розпочався з атак Мирненської команди, що згодом переросло в перевагу в рахунку 5-2. «Шахтар» забив єдиний мяч на останній хвилині матчу. Остаточний рахунок 5-3 на користь команди Мирненської ОТГ .

Кращими гравцями матчу став захисник команди «ОТГ Мирне» Лавриненко Федір та нападник Віктор Служивий.

Футболісти команди висловлюють подяку за підтримку директору ООО «Степове» Журавлю В.Г., та голові Мирненської ОТГ Радькову Ю.І.