До нас приходить свято Воскресіння Христа

Дата: 26.04.2019 14:13

Кожного року навесні до нас приходить свято Воскресіння Христа. І з цим приходом ніби воскресає все навкруги: розквітають дерева, починає буяти яскравими фарбами зелений килим, який стрімко вкриває землю. Великодні свята ніби надихають на новий виток життя, воскресають в нас надії, мрії.

Напередодні великого християнського свята у  ДНЗ «Джерельце» відбулися розваги для дітей. Діти ознайомилися з народними традиціями та обрядами українського народу, пов’язаними з Паскою та Вербною неділею.

Заходи пройшли  в урочистій атмосфері, діти та їх наставники були одягнені в українські вишиванки. Дітлахи не лише дізналися багато про це весняне свято, але й брали участь у музичних танцювальних композиціях, співали пісні до Великодня, дивилися театральну виставу пригощалися пасками.