«Азбука енергозбереження»

Дата: 24.04.2019 13:34

з 22.04.19. по 25.04.19.  пройшов Тиждень енергозбереження, який  був насичений різноманітними заходами. Діти створили малюнки, стіннівки та оформили виставку «Азбука енергозбереження». Протягом тижня в 1-11 класах відбулися години спілкування «Енергозбереження в побуті» та «Збережи тепло своїх осель».

Під час Тижня школяри переглянули та обговорили відеоролик «Енергію в кожний дім! Бережіть світло» та мультфільм «Лампочка». Учні 8 та 10 класів захистили міні-проекти, у яких використали дані щодо водовідведення, газо- та енергоспоживання в школі. Учні 9 класу провели анкетування «Енергозбереження вдома», за результатами якого: 50% осель, у яких проживають учні, мають змішані лампочки, 36% – енергоекономні та 14% – лампочки, які споживають багато електроенергії. До проведення Тижня долучилася вся шкільна родина. Адже маленьке зусилля кожного рятує оточуюче середовище, рятує Землю, рятує всіх.