«Писанкове диво»

Дата: 24.04.2019 13:18

Напередодні світлого свята Воскресіння Христова у Мирненській школі відкрили  фестиваль- виставку «Писанкове диво», метою якої є розвиток творчих здібностей дітей, виховання в учнів любові до рідного краю, збереження національних традицій українського народу.

Своїми роботами поділилися учні та батьки 1-11 класів. Кожна писанка тут унікальна. На фестивалі учні представили роботи в різних техніках виконання. Це і "дряпанки", і мальованки, і зернівки, і писанки виготовлені у техніці квілінгу та прикрашені бісером, виготовлені з паперу, макаронних виробів, інших натуральних матеріалів.

Першими відвідувачами виставки стали вихованці дитячого садка «Джерельце» та учні початкової школи.

Адміністрація школи висловлює щиру вдячність батькам та учням, які долучилися до цієї справжньої краси.

Гостинно запрошуємо відвідати виставку «Писанкове диво» батьків і  жителів селища  з 8-00 до 16-00 год. Виставка працюватиме до 3 травня.