27.03.2019 р. в ДНЗ "Джерельце" був проведений практичний семінар для вихователів.

Дата: 28.03.2019 18:27

Відповідно до річного плану роботи на 2018/2019 навчальний рік в ДНЗ «Джерельце» 27.03.2019 р. був проведений практичний семінар для вихователів  «Праця як важливий засіб ранньої соціалізації дитини», в рамках якого пройшла інтерактивна ділова гра з педагогами на тему: "Трудове виховання як важливий засіб ранньої соціалізації дітей дошкільного віку".
Сучасні дорослі, а за ними й діти часто, на жаль, сприймають працю як засіб матеріального забезпечення, тяжкий обов'язок або ж нудну повинність. Тому завдання дошкільного закладу допомогти вихованцям відчути радість праці, навчитися цінувати її красу. Для цього маємо наповнити життя дітей цікавою, різноманітною, корисною роботою на благо собі й іншим. А ефективність трудового виховання значною мірою залежить від того, чи усвідомлюють педагоги весь виховний і розвивальний потенціал дитячої праці та чи правильно її організовують. Привернути увагу педагогів до цієї проблеми, розглянути її під різними кутами зору, а також спонукати їх до власних об'єктивних висновків допомогла наша ділова гра.
Метою гри було:
активізувати знання педагогів з питань трудового виховання;
з'ясувати ступінь підготовленості педагогів до реалізації завдань трудового виховання і стимулювати їх до самоосвіти;
сприяти підвищенню рівня професійної майстерності;
спонукати до творчого самовираження та самовдосконалення.