У Мирненській школі проходить тиждень професійної орієнтації учнів початкової школи.

Дата: 26.03.2019 14:09

Вибір професії – невід’ємний етап у житті кожного, хто здатний працювати. Рано чи пізно ми всі виходимо на роздоріжжя, щоб серед тисячі шляхів, обрати свій, єдиний. І справді, дуже нелегко розібратися у такому великому розмаїті професій. Тож традиційно щороку, в рамках місячника профорієнтації, в нашій школі проходить тиждень професійної орієнтації учнів початкової школи.

Тиждень розпочався годинами спілкування з теми «Світ професій». Відбувся конкурс малюнків «Моя улюблена професія», були організовані фотовиставки «Професії наших батьків», діти створювали леп буки про професії.

Кульмінацією тижня став захід-подорож «Мирненська школа – місто професій». Діти початкових класів в цікавій формі: з віршами, піснями, танцями, інсценізаціями захищали обрані професії. Свято пройшло на високому рівні. Діти, батьки і вчителі отримали задоволення від яскравого дійства.

Тож хай майбутні професії наших школярів принесуть їм радість, моральне й духовне задоволення, адже вдало обрана професія – ключ до успіху.

Класовод 1-А класу Легка Олена Іванівна.