Дата: 29.01.2019 15:46

29 лютого 2019 року у приміщення селищної ради відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, житлово-комунального господарства та комунальної власності, підприємництва та транспорту.

На порядку денному були розглянуті таки питання:

1.Про затвердження тарифів на послуги водопостачання, водовідведення та вивоз твердих побутових відходів на території Мирненської ОТГ з 01.03.2019р. для ТОВ "Мирне С".

2.Про встановлення розміру ставки туристичного збору на території Мирненської ОТГ на 2019 рік.

Після проведеного обговорення одноголосно були прийняті відповідні проекти рішень, які розміщені на даному сайті в розділі "Проекти рішень для обговорення"..

ПропозиціЇ, зауваження щодо запропонованих тарифів на послуги з водопостачання, водовідведення, вивезення твердих побутових відходів, а також ставок туристичного збору приймаються протягом місяця секретарем селищної ради у письмовому вигляді.